Titulinis » Naujienos » LRML savaitė: „Ober-Haus“ revanšas prieš „Feniksą“ ir permaininga kova tarp „Tauro“ ir „Lokių“ (fotogalerija)

2019-03-29
Kovo 27 d. paskutiniąsias tarpusavio rungtynes sužaidė dvi Vilniaus komandos – „Feniksas“ ir „Ober-Haus“. Pirmąją šių komandų akistatą rezultatu 3:5 nugalėjusiems „Fenikso“ žaidėjams antrą kartą „Ober-Haus“ komandos parklupdyti nepavyko. Optimistiškai rungtynes pradėjęs „Feniksas“ varžovams nusileido rezultatu 2:4 (1:0, 1:1, 0:3).

Pirmasis kėlinys pasižymėjo žaidėjų klaidomis, tačiau nė vienai komandai išnaudoti žaidimo daugumoje vis nepavykdavo. Pirmieji tokia proga pasinaudojo „Fenikso“ ledo ritulininkai. Paskutinę kėlinio minutę „Ober-Haus“ vartininką Boleslavą Konopackij nuginklavo Laurynas Balnis (1:0).

Tik prasidėjus antrajam kėliniui „Feniksas“ startavo įvarčiu: „Ober-Haus“ vartus pasiekė Justino Račkos smogtas ritulys (2:0). „Ober-Haus“ savo pirmąjį įvartį įmušė tik įpusėjus rungtynėms, kai „Fenikso“ vartininkas Kristupas Pranckietis neatrėmė Manto Buikos metimo (2:1).

Trečiajame kėlinyje „Ober-Haus“ ledo ritulininkai prikirpo „Feniksui“ sparnus. 44-ąją minutę dviejų savo komandos draugų pagalba rezultatą išlygino „Ober-Haus“ žaidėjas Vadim Kozlov (2:2). 54-ąją minutę panašiu scenarijumi rezultatyviai ataką užbaigė Vytautas Krištopavičius (2:3), o 56-ąją minutę „Ober-Haus“ pergalę užtvirtino Edvino Stankevič taiklus metimas (2:4).

Kovo 28-osios dienos akistata tarp Vilniaus „Tauro“ ir Vilniaus „Lokių“ pasižymėjo permainingomis nuotaikomis. „Tauro“ vartus saugojo Kristupas Pranckietis, „Lokių“ – Tadeuš Rinkevičius. Didžiąją laiko dalį į nugarą „Lokiams“ kvėpavę „Tauro“ ledo ritulininkai nusileido varžovams rezultatu 4:6 (1:2, 2:2, 1:2).

Rungtynes „Lokiai“ pradėjo užtikrintai. Komandą į priekį išvedė du iš eilės Artūro Grigonio pelnyti įvarčiai (1-ąją minutę – 0:1, 6-ąją – 0:2). Skirtumą sumažino 8-ąją minutę taikliai smūgiavęs „Tauro“ žaidėjas Artūras Jermakovas (1:2).

Antrajame kėlinyje „Lokių“ entuziazmas dar labiau priblėso: 26-ąją minutę Ramūnas Daugiala rezultatą išlygino (2:2). Tačiau po 3 min. „Tauro“ žaidėjo klaida leido „Lokiams“ rezultatyviai sužaisti daugumoje ir Viačeslavo Ten įvartis vėl sugrąžino „Lokiams“ pranašumą (2:3). „Tauras“ vėl pristabdė varžovus, kai 37-ąją minutę ritulį į vartus pasiuntė Vytautas Plečkaitis (3:3). „Lokiai“ pozicijų neužleido ir 39-osios minutės meistriškas Viačeslavo Ten smūgis vėl nusvėrė rezultatą „Lokių“ naudai (3:4).

Paskutiniojo kėlinio pradžioje „Lokiai“ pasižymėjo žaisdami mažumoje. Iš „Tauro“ gynėjų akiračio pabėgęs Artūras Grigonis 48-ąją minutę pelnė savo trečiąjį, „hat trick“ įvartį (3:5). „Tauro“ viltis dar labiau sumažino tikslus „lokio“ Juzefo Kurcevič metimas (3:6). 52-ąją minutę „Tauro“ atstovas Olegas Lepeničev į varžovų vartus smeigė galingą ir paskutinį rungtynių įvartį (4:6).