Titulinis » Naujienos » LRML savaitė: techninis pralaimėjimas kauniečiams ir šilta „Ober-Haus“ vietelė čempionato viršūnėje (FOTO)

2018-11-23
Lapkričio 21 d. į Vilniaus „Pramogų areną“ atvyko rimtai nusiteikęs kauniečių desantas: Lietuvos ledo ritulio čempionate besivaržanti „Kaunas Hockey“ komanda ir LRML čempionatų lyderė - Kauno „Bizonų-Bokštelio“ komanda. Tačiau pergalę į Kauną išsivežė tik viena jų – „Kaunas Hockey“ sutriuškino Vilniaus „Geležinį Vilką“. Tuo tarpu „Bizonai-Bokštelis“ iš rungtynių su Vilniaus „Lokiais“ išsivežė ne pačias šviesiausias emocijas.

Rungtynės tarp „Bizonų-Bokštelio“ ir „Lokių“ stebino netikėtais viražais. Aikštės šeimininkai „Lokiai“ pateikė staigmeną ir gausesnės sudėties Kauno komandą namo išlydėjo tuščiu įvarčių kraičiu. Susitikimas nutrūko esant rezultatui 4:2 (1:2, 2:0, 1:0), kai kauniečiai, protestuodami prieš jų manymu netinkamą teisėjavimą, paliko ledą nepasibaigus rungtynių laikui. Svečiams paskirtas techninis pralaimėjimas ir fiksuotas galutinis varžybų rezultatas – 5:0.

Pirmasis kėlinys buvo palankenis Kauno komandai. 10-ąją minutę įvartį pelnė kaunietis Darius Garlinskas (0:1), tačiau po poros minučių „lokys“ Aleksej Kirija individualiu įvarčiu rezultatą išlygino (1:1). Iškart po to vilniečiai kurį laiką intensyviai spaudė varžovus tolimais stipriais metimais, bet „Bizonų-Bokštelio“ vartininkas visus metimus atrėmė. Baigiantis kėliniui Kauno komandai žaidžiant mažumoje, Justas Misikonis taikliu metimu sugrąžino kauniečiams minimalią persvarą (1:2).

Vilniaus „Lokiai“ nesileido trypiami „bizonų“ bandos ir antrą kėlinį laimėjo „sausai“. Vilniečiams žaidžiant didesne sudėtimi, 26-ąją minutę kauniečių vartus pasiekė Juzefo Kurcevič smogtas ritulys (2:2), o 32-ąją minutę stipriu tolimu metimu kauniečių vartininką nuginklavo ir rezultatą į priešingą pusę persvėrė Sergej Rybakov (3:2).

Paskutinis kėlinys buvo itin nervingas: „Lokiai“ buvo pasiryžę nepasiduoti favorite laikomai Kauno komandai. Vienos iš „Bizonų-Bokštelio“ suregztos atakos metu, „Lokių“ vartininkas sulaikė kauniečių smogtą ritulį tarp kojų ir teisėjai įvarčio neįskaitė. Akivaizdu, kad tai „Bizonų-Bokštelio“ nenudžiugino. Sekantį įvartį į Kauno komandos vartus aštriu kampu įmušė Artūras Grigonis (4:2), tačiau ir čia „Bizonai-Bokštelis“ situaciją bandė užginčyti. Negana to, pretenzijos teisėjams buvo išsakytos neleistinu būdu: kaunietis Alfredas Stančiauskas „užsidirbo“ nesportinio elgesio pražangą. Nepavykus nuraminti užplūdusių neigiamų emocijų ir iki rungtynių pabaigos likus keturioms minutėms, „Bizonų-Bokštelio“ ledo ritulininkai atsisakė tęsti rungtynes ir paliko ledą.

Kitos dienos LRML čempionato susitikimas buvo labiau nuspėjamas. Lapkričio 22-osios vakarą Vilniaus „Tauras“ varžėsi su Vilniaus „Ober-Haus“ komanda. „Ober-Haus“ ledo ritulininkai priešininkams nuleido nemažai kraujo ir, leidę jiems pelnyti tik garbės įvartį, rungtynes laimėjo rezultatu 1:8 (0:3, 0:3, 1:2).

Pirmąjį susitikimo įvartį jau 2-ąją rungtynių minutę pelnė „Ober-Haus“ žaidėjas Ivan Reis: atšokusį nuo „Tauro“ vartininko ritulį jis vėl pasiuntė atgal į vartus (0:1). Perdavimą atliko Vytautas Krištopavičius. Nepraėjus nė pusei minutės šių dviejų žaidėjų tandemas pasižymėjo antrą kartą: Ivan Reis pelnė antrą įvartį (0:2). „Tauras“ šių dviejų žaidėjų nesugebėjo suvaldyti ir trečiąjį kartą, tik šįkart po Ivan Reis perdavimo įvartį įmušė Vytautas Krištopavičius (0:3).

„Tauro“ vartininkui Kristupui Pranckiečiui teko paprakaituoti ir antrąjį kėlinį. 22-ąją minutę „Ober-Haus“ sąskaitą papildė gražus Mindaugo Marcinkevičiaus įvartis (0:4), 31-ąją minutę atotrūkį padidino Vytautas Krištopavičius (0:5), o po poros minučių individualiu įvarčiu pasižymėjo Gintautas Bulauka (0:6).
Prasidėjus trečiajam kėliniui prie „Ober-Haus“ vartų puikiai sužaidė „Tauro“ duetas: gavęs ritulį iš Mindaugo Stirnos įvartį įmušė Artūras Jermakovas (1:6). Įvarčio įkvėpti „Tauro“ žaidėjai dėl ritulio ėmė kovoti aktyviau ir nebeleido varžovams šeimininkauti prie savo vartų beveik iki pat rungtynių pabaigos. Visgi 56-ąją minutę į „Tauro“ vartus prasmuko Mindaugo Marcinkevičiaus mestas ritulys (1:7), o po 20 sekundžių rungtynių įvarčių sąskaitą uždarė taiklus Andrew Wheeler metimas (1:8).

Komentuoti

Apzvalgininkas, 2018-11-28 11:48:43
Mogila grizk i direktoriaus pareigas. Kitaip tvarkos cia nebus.
xxx, 2018-11-26 17:22:28
Viktorai balvonaviciau,is kokios dreves tu iskritai,achujennas zinovas visu situaciju,slysk atgal i ta savo skyle,patarinetojau...
Edikas, 2018-11-25 19:02:10
O tai ka musu teisejai xaliavnai teisejauja ? Ir kodel dabar tesejauja Galves -Orakulo graju normalus teisejai ? Čia Kownui pakiša specialiai atrabotkes.
Oksanai, 2018-11-25 18:15:59
Oksanocka maldaujam, ateik teisejauti su miniaku. Svilpsi pazeidimus su fleita, visi aiskiai girdes ir niekas nesigyncis. Tie kas neuzbaige varzybu, reiktu neleisti i bankieta
To Oksana, 2018-11-25 18:02:48
Teisejais kviecia visus kas tik nori. Bet va kazkodel norinciu nera. O ir teiseju lygis tikrai ne zemesnis nei zaideju - reikia afigenu teiseju, nhl ju yra. Bizonas kaselioka pradaro ir jie cia i ju graju atskrenda.
Oksana, 2018-11-25 09:29:44
Viktorai ,prikom Lokiu kom.žaidejai čia kalbama apie tesejavimo nesupratima ir aplamai apie varžibu pasirengima ir organizacija ir kad skiria begalvius teisejus kurie nemato liniju,grubaus žaisimo ,golo neužskaitimo ir tablo neveikimo.Tai kaip tokioj galima žaisti ? O tu tai pats ten gali su savo plaukuotu riešu sveikintis su teisejais ir mutilinti apie išgalvotas taisikles nes toki teiseja reikia vyti lauk.
kurgi ne, 2018-11-24 20:28:44
kurgi ne,"silta vietele Oberhaus-ui"...su dvieju tos pacios komandos "teiseju" pagalba...Bizonai,varykit is tos portugalu lygos,negi nerasit kur parungtyniauti,be "sudo gabalu"????
nu,nu, 2018-11-24 14:45:06
Debilai jus,-ne perziureti reikia, o matyti nuosale...ka jus ten perziureti norit,jeigu net tablo neveike...pralimejimas seimininkams is karto,uz nepsiruosima varzybu pravedimui
Del nuosales, 2018-11-24 14:30:21
Buvau nuejes i kita arena ir paklausiau nuomones auksciausios lygos teisejo - jis is karto pasake, kad netgi nuostatuose parasyta aiskiai - jei yra ivartis, perziura galima tik del ivarcio situacijos, perziura xel melynos linijos net negalima. Tai net teoriskai jei neuzfiksavo zonos, teisejai perziureti pagrindo nebeturi, gali nagrineti tik tai ar nebuvo vartininko aiksteleje, saiba uzkabinta is ne per aukstai and so on. Bet zonos ziureri galimybiu nera.
To xxx, 2018-11-24 14:22:34
Galiu ir prisistatyti - Viktoras Pranckietis, buvau lokiu toks pusiau treneris. Tik paskutiniai piderastai ir sudo gabalai tokiose situacijose atsisako pasveikinti priesininku komanda. No respect tokiems tep sakant. Del vartininko - dazniausiai jie pirmi uzprotestuoja, nes jie geriau visgi mato nei pvz matosi nuo suolo. Ir jei pasidometum - aiksteje esantys zaidejai iprastai praso perziuriu ir jei teisejai mato priezastis, ta prasyma patenkina. Jei ziurejai gerai, diskusijos metu nei vienas lokiu zaideju nelindo i teiseju ginca ir teiseju sprendimo neitakoja. O del baudos - vel jei zinotum taisykles, maziai rasytum. Jei teisejas iskele ranka, bet varzybu stabdymo nebuvo, nuobauda keliasi i kita kelini. O del ten vienj kitu - kiek kartu yra buve, kai saiba Kaune isspiriama i vartus, bet nepamenu tokio atvejo, kad kas nors is kauno priesininki butu nutraukes varzybas ir butu isejes i rubine. O dabar, sudo gabale, prisistatyk ir pats, kad visi puikiai zinotu kokiu protingu Kaune yra
TO to bizonasTu paklausk Bulaukos, 2018-11-24 13:53:49
Tu paklausk Bulaukos,kaip jis gerai taisykles zino:pasibaigus keliniui ir pertraukai,tas debilas sugalvoja skirti bauda,kuri,tipo pirmam keliny nebuvo paskirta-tai cia klase!!!!O dabar dar ir vartininko reikia atsiklausti-super duper!!!!
xxx, 2018-11-24 13:45:54
O cia tai virazai vilnietiski...Is kur Tu "zinove"islindai???Pirmiausia,pidarastindamas kitus prisistatyk gal,drasuoli. perskaityk taisykles atydziai-pagal tave,jei jau ivartis ,tai pofik ta nuosale..."lygtai yra, lyg tai nera".."lokiu vartininkas is karto rodo...TAI KAS TEN PAS JUS TEISEJAUJA????? AKLI ,NEIGALUS TEISEJAI, kuriems reikia atsiklausti vartininko?...Tikrai pelnyta pergale,Oberhauso atstovu nuopelnas..
To bizonas, 2018-11-24 12:16:02
Jei susipazintum su taisyklem, tokiu nesamoniu nesakytum. Pirmas epizodas - Bizonai imusa, teisejas rodo, kad saiba kirto vartu linija, nes jis privalo tai daryti. Lokiu vartininkas is karto rodo, kad ivartis buvo imustas su ranka - teisejai abu ciuozia pasitarti ir kadangi vienas teisejas aiskiai mate, kad buvo imusa su ranka, ivartis atsaukiamas. Normalus zaidybinis epizodas, ivartis tikrai buvo imustas su ranka. Antras epizodas - lokiai atsikerta, tryse isbega i ataka, lyg yra zona, lyg nera, seka perdavimas ir po jo musamas ivartis. Bizonai puola protestuoti, bet ir vel nieko neismanydami - taisyklese aiskiai parasyta, kad del zonu ivarcio legalumas net negali buti svarstomas, teisejai net neturi teises pasitarti del to epozodo. Todel zaidejas pelnytai varomas ant suolo. O Bizonai pasielgia kaip kazkokie mazvaikiai ar pyderastai - vietoje to, kad pasveikintu priesininkus su tikrai isvargta, bet pelnyna pergale, leide priesininkams pasidziaugti pergalems, kaip kokie lapausiai pabega i rubine. Gal Vilniaus komandoms irgi taip pat elgtis? Nuvaziavo i Kauna, mato kad grajus pralostas, einame i rubine? Lokiai del galimos teisejo klaidos tikrai mazai kalti ir tai dar didziulis klausimas ar ta klaida buvo. Vienintelis Kubilius praeidamas pro Lokius pasake - saunuoliai vyrai, tikrai siandien gerai sukovotoj. Dar 2-3 zaidejai aiskiai norejo varzybas testi, bet komandos piderastai padare savo, o kiti nuseke. Bizonu komanda pirmiausia turetu atsiprasyti Lokiu uz realiai sugadinta vakara bent del tu garbingu zaideju, kurie nuseke savo komandos pyderus.