Titulinis » Naujienos » LRML savaitė: trileris ant ledo ir „hat trick‘as“ (FOTO)

LRML savaitė: trileris ant ledo ir „hat trick‘as“ (FOTO)

2018-11-16
Lapkričio 14-osios vakarą, kol didžiojoje „Pramogų arenos“ aikštėje virė apylygė Lietuvos čempionato kova tarp Vilniaus „Hockey punks“ ir „Kaunas Hockey“ komandų, mažojoje aikštėje vyko ne mažiau įtemptas mūšis tarp pajėgių Vilniaus „Ober-Haus“ ir Naujosios Vilnios „Orakulo“ ledo ritulininkų. Svarų pranašumą iššvaisčiusiai „Ober-Haus“ komandai pergalė išsprūdo iš rankų: ji „Orakului“ nusileido rezultatu 5:7 (2:0, 2:3, 1:4).

Vilniaus „Ober-Haus“ startavo greitu tempu ir veržliomis atakomis. 7-ąją minutę individualų įvartį komandai pelnė Andrew Wheeler (1:0). Po trijų minučių „Orakulo“ vartininkas Boleslav Konopackij prie savo ginamų vartų sulaukė dar vieno pavojingo varžovų vizito. Šįkart vartuose atsidūrė Vadimo Kozlovo mestas ritulys (2:0).

Prasidėjus antrajam kėliniui „Ober-Haus“ neatlyžo: žaidžiant daugumoje 24-ąją minutę tikslų metimą atliko Marius Šalomskas (3:0), o nepraėjus nė minutei „Ober-Haus“ žaidėjas Edvin Stankevič „Orakulo“ vartų sargą „pavaišino“ dar vienu įvarčiu (4:0). Visgi antroji rungtynių pusė pakrypo visiškai priešinga linkme. Po 35-ąją minutę pelnyto pirmojo „Orakulo“ įvarčio, kurio autorius – Artiom Sidorov (4:1), Naujosios Vilnios komanda ėmė tiestis. Po minutės „Ober-Haus“ vartininkas Jurij Oženka nesulaikė Jurijaus Goriančikovo mesto ritulio (4:2), o baigiantis kėliniui priešininkų pranašumą iki minimalaus sumažino Askolds Varpinš (4:3).

Trečiojo kėlinio metu „Orakulas“ ėmė dar labiau spausti per anksti savo pergale patikėjusius ir dažnai baudų suolelį ėmusius lankyti „Ober-Haus“ ledo ritulininkus. Per 7 minučių laiko tarpą „Ober-Haus“ iššvaistė 4 įvarčių pranašumą: prasidėjus paskutiniam kėliniui Sergej Larionov individualiu įvarčiu rezultatą išlygino (4:4). Pajutęs sėkmės skonį „Orakulas“ padidino spaudimą ir netrukus, po Kazimiero Vasilevskio įvarčio, paliko „Ober-Haus“ sau už nugaros (4:5). Tačiau vilniečiai pozicijų neužleido: 47-ąją minutę dar vienu individualiu įvarčiu pusiausvyrą sugrąžino Andrew Wheeler (5:5). Abejotino atsakomojo Naujosios Vilnios įvarčio neįskaičiusiems teisėjams teko pripažinti sekančios atakos metu „Orakulo“ pelnytą „švarų“ įvartį: žaidžiant daugumoje antrą kartą rungtynėse pasižymėjo Askolds Varpinš (5:6). „Ober-Haus“ gynyba nesusitvarkė ir su paskutinę rungtynių minutę įvartį Naujosios Vilnios komandai pelniusiu Artiomu Sidorovu (5:7).

Lapkričio 15 d. vykusios LRML rungtynės vakarykščioms neprilygo nei tempu, nei meistriškumu. Pečius ant ledo surėmė dvi paskutines pozicijas turnyrinėje lentelėje užimančios Vilniaus komandos – „Lokiai“ ir „Tauras“. Nors „Lokiai“ klydo dažnai (viso – 15 min. baudos minučių), jie įrodė esą pranašesni už „Taurą“, kurį įveikė rezultatu 5:3 (3:0, 1:1, 1:2).

Rungtynės prasidėjo „Lokių“ spurtu: po Michailo Škoda perdavimo 10-ąją minutę įvartį įmušė Aleksej Kirija (1:0), o baigiantis kėliniui po idnividualų įvartį pelnė Artūras Grigonis (2:0) ir Viašeslav Ten (3:0).

Vilniaus „Tauras“ įvarčių sąskaitą atidarė antrojo kėlinio pradžioje: 29-ąją minutę varžovų vartus pasiekė Olego Lepeničevo smogtas ritulys (3:1). „Lokių“ atsako ilgai laukti neteko. Trijų įvarčių skirtumą atstatė dar vienas Artūro Grigonio taiklus metimas (4:1).

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Tauro“ ledo ritulininkai vėl pabandė nuslopinti „Lokių“ apetitą: po Mariaus Jurpalio perdavimo ritulį į „Lokių“ vartus pasiuntė Vytautas Plečkaitis (4:2). Pastarieji skolingi neliko. Artūro Grigonio „hat trick‘as“ vėl eliminavo „Tauro“ įvartį (5:2). Arčiausiai prie varžovų priartėti „Taurui“ pavyko tik paskutiniąją trečiojo kėlinio minutę, kai įvartį įmušė Mindaugas Stirna (5:3).