Titulinis » Naujienos » LRML savaitė: triuškinančios Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Ober-Haus“ pergalės (fotogalerija)

2019-04-19
Balandžio 15 d. Vilniuje ant ledo susitikusių Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Lokių“ ledo ritulininkų akistata kovos nepriminė – Trakų komanda priešininkus paliko su vieninteliu garbės įvarčiu. Vilniaus „Lokiai“ nugalėti rezultatu 16:1 (6:0, 6:1, 4:0).

Nuo pat pirmojo kėlinio „Lokiams“ nesisekė sutramdyti „Galvės“ puolėjų ir vartininkui Tadeušui Rinkevičiui pareiga atremti trakiškių metimus tapo tikru iššūkiu. Pirmasis 7-ąją minutę pelnytas taiklus „Galvės“ metimas priklausė Mariui Gaidžiui (1:0). 10-ąją minutę Marius Gaidys pelnė antrąjį savo įvartį (2:0). Po trijų minučių pasižymėjo Marius Muralius (3:0), dar po keletos minučių dubliu pasižymėjo Martynas Siemaška (4:0, 5:0), o kėlinį užbaigė tiesiai į „Lokių“ vartų tinklą ritulį nuskraidinęs Raimondas Vaškevič (6:0).

Po pertraukos į aikštę grįžę „Lokiai“ bandė sumažinti atotrūkį: 25-ąją minutę „Galvės“ vartininkas Boleslavas Konopackij neatrėmė Artūro Grigonio metimo (6:1). Tačiau trakiškiai nemažino tempo ir toliau tolo nuo varžovų. Per keletą minučių individualius įvarčius pelnė Tomas Vaškevič (7:1), Simonas Jasiulis (8:1), Jaroslavas Chairulin (9:1). 29-ąją minutę darkart pasižymėjo Tomas Vaškevič (10:1), 37-ąją - Jaroslavas Chairulin (11:1). Kėlinį užbaigė Tomo Vaškevičiaus „hat trick‘as“ (12:1).

Prasidėjus paskutiniam kėliniui trečiąjį savo įvartį pelnė Jaroslavas Chairulin (13:1), per kitas keturias minutes Trakų „Galvė“ į sąskaitą įsirašė dar tris įvarčius: 51-ąją minutę taikliai smūgiavo Gediminas Tubutis (14:1), 54-ąją – Simonas Jasiulis (15:1), 55-ąją – Marius Gaidys (16:1).

Balandžio 17-osios rungtynės tarp Vilniaus „Ober-Haus“ ir Vilniaus „Fenikso“ baigėsi beveik identišku rezultatu. Šansų „Feniksui“ nepalikę „Ober-Haus“ ledo ritulininkai sutriuškino varžovus rezultatu 15:2 (8:1, 2:1, 5:0).

„Ober-Haus“ laiko nešvaistė ir jau nuo antrosios susitikimo minutės ėmė varpyti Benedikto Drižo saugomus „Fenikso“ vartus. Per mažiau negu šešias minutes pasižymėjo 5 „Ober-Haus“ žaidėjai: Mantas Buika (1:0), Ivanas Reis (2:0), Marius Šalomskas (3:0), Saulius Lynikas (4:0), Virgis Balbierius (5:0). „Feniksui“ prireikė laiko atsigauti po tokio galingo varžovų starto. 7-ąją minutę „Ober-Haus“ vartininką Boleslavą Konopackij suklaidino ir pirmąjį „Fenikso“ įvartį įmušė Justinas Račka (5:1). Susikaupę „Fenikso“ žaidėjai spaudimu sutramdė priešininkus keletai minučių. Visgi 10-ąją minutę „Fenikso“ vartų tinklą pasiekė dar vienas Mariaus Šalomsko mestas ritulys (6:1). Netrukus šis „Ober-Haus“ žaidėjas dar kartą pergudravo „Fenikso“ gynėjus (7:1). 17-ąją minutę paskutinį kėlinio įvartį pelnė Mantas Buika (8:1).

Antram kėliniui ant ledo sugrįžęs „Feniksas“ nusiteikė rimčiau ir gynėsi įnirtingiau. 24-ąją minutę į „Ober-Haus“ vartus taikliai smūgiavo Martynas Šnioka (8:2). Nors „feniksai“ kuriam laikui „nukenksmino“ pavojingiausią „Ober-Haus“ įvarčių generatorių Marių Šalomską, per likusį kėlinio laiką rungtynių lyderiai savo sąskaitą papildė dar dviem įvarčiais: 35-ąją minutę trečią kartą tikslų metimą atliko Mantas Buika (9:2), 37-ąją minutę pasižymėjo Gintautas Bulauka (10:2).

Trečiąjį kėlinį „Ober-Haus“ meistriškas žaidimas pratęsė „Fenikso“ agoniją: 41-ąją minutę įvartį įmušė Jonas Matusevičius (11:2), 48-ąją – Edvinas Stankevič (12:2), 53-iąją – Vadimas Kozlov (13:2), 59-ąją – Barry Nabuurs (14:2), o rungtynes užbaigė ketvirtasis Mariaus Šalomsko įvartis (15:2).