Titulinis » Naujienos » LRML: Trakų „Galvės“ revanšas prieš Naujosios Vilnios „Orakulą“ (Fotogalerija)

LRML: Trakų „Galvės“ revanšas prieš Naujosios Vilnios „Orakulą“ (Fotogalerija)

2019-03-07
 Kovo 6-osios vakarą Naujosios Vilnios „Orakulas“ surėmė pečius su Trakų „Galve“. Pirmajame rate namų aikštėje triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 4:12 prieš „Orakulą“ patyrę Trakų ledo ritulininkai Vilniuje atsigriebė ir įveikė Naujosios Vilnios komandą. Du kartus dažniau klydę trakiškiai aikštės šeimininkus nugalėjo rezultatu 3:5 (1:4, 0:0, 2:1).

Pirmasis rungtynių įvartis priklausė „Orakului“: 4-ąją minutę „Galvės“ vartų tinklą pasiekė Pavelo Jermakovo sviestas ritulys (1:0). Tačiau po šio optimistiško įvarčio fortūna nusisuko nuo Naujosios Vilnios komandos ir vartininkui Andriui Kirijakui atėjo išbandymų metas: 9-ąją minutę rezultatą išlygino Trakų komandos žaidėjas Jaroslav Chairulin (1:1), 11-ąją minutę individualiu įvarčiu „Galvę“ į priekį išvedė Rokas Parangovskij (1:2), nepraėjus nė pusei minutės gražų metimą iš mažo kampo atliko Robertas Fedorovičius (1:3), o 13-ąją minutę taikliai smūgiavo Marius Gaidys (1:4).

Rodėsi, kad Trakų „Galvės“ šėlsmui nebus galo, tačiau „Orakulo“ šis priešininkų spurtas iš vėžių neišmušė. Antrajame kėlinyje žaidimas įgavo greitesnį tempą, ir nors Naujosios Vilnios komanda įvarčių nepelnė, visgi sugebėjo apsiginti nuo pavojingų „Galvės“ atakų.

Trečiajame kėlinyje „Orakulo“ šansus dar labiau sumažino trakiškio Roko Parangovskij 47-osios minutės įvartis (1:5). Baigiantis rungtynėms aikštės šeimininkai bandė reabilituotis: 52-ąją minutę individualų įvartį pelnė Artiom Sidorov (2:5), 56-ąją – Darius Tovianskij (3:5), tačiau per likusį laiką nuginkluoti „Galvės“ vartininko „Orakulo“ žaidėjams daugiau nepavyko.