Titulinis » naujienos » LRML: Vilniaus „Lokių“ pergalė Kaune

LRML: Vilniaus „Lokių“ pergalė Kaune

2017-11-14
Lapkričio 9-tą dieną Kaune vykusiose mėgėjų čempionato rungtynėse sostinės „Lokių“ klubas iškovojo savo pirmąją pergalę šiame sezone rezultatu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) įveikę vietos HC „Laukinių“ komandą.

Abi komandos aktyviai pradėjo pirmą kėlinį. Labiau patyrę sostinės ledo ritulininkai sėkmingai apsigynę nuo kelių greitų „Laukinių“ išpuolių po truputį perėmė žaidimo vadžias į savo rankas. Pirmasis įvartis į šeimininkų ginamus vartus krito po gražiai suregztos „Lokių“ pozicinės atakos. 9-tą žaidimo minutę pasižymėjo rezultatyviausias vilniečių puolėjas Edgaras Jašinas (rez. perd. Sergej Rybakov ir Viačeslav Ten). Visas kauniečių pastangas lyginti rezultatą neutralizavo puikiai vartus gynęs „Lokių“ vartininkas Kristupas Pranckietis.

Panašiai klostėsi ir antrasis rungtynių trečdalis. „Lokiai“ dažniau užsibūdavo varžovų zonoje. 5-tą kėlinio minutę po tikslaus Edgaro Jašino metimo Vilniaus komanda padidino savo persvarą iki 2:0. Retoms kauniečių atakoms stigo sėkmės ir tikslumo. Porą kartų vienas prieš vartininką atsidūręs „Laukinių“ puolėjas Vincentas Putrius nesugebėjo pergudrauti varžovų vartininko.

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė pražangomis. Žaidimas keturiese prieš keturis sėkmingiau susiklostė Vilniaus žaidėjams: po Viačeslav Ten perdavimo ritulį į „Laukinių“ vartus pasiuntė Sergej Rybakov (3:0). Tašką šiose rungtynėse padėjo „Lokių“ puolėjo Edgaro Jašino atliktas „hat-trick'as“ – 4:0.

Naudingiausių žaidėjų prizai atiteko abiejų komandų vartininkams- Kristupui Pranckiečiui („Lokiai“) ir Augustui Kuktai („Laukiniai“).