Titulinis » Naujienos » M. Armalis: čempionate sužaidėme tris gerus ir du blogus susitikimus (VIDEO)

M. Armalis: čempionate sužaidėme tris gerus ir du blogus susitikimus (VIDEO)

2019-05-05
hockey.lt informacija
 Lietuvos ledo ritulio rinktinė nesugebėjo išlikti pasaulio ledo ritulio čempionato IA divizione. Po pralaimėjimo prieš Slovėniją Lietuvos rinktinės vartininkas Mantas Armalis buvo nusivylęs tokia pirmenybių baigtimi teigdamas, jog blogai sužaidėme tik du mačus.
 
Vartininkas po mačo taip pat buvo nusivylęs tvarkaraščiu, kuris akivaizdžiai suteikė pranašumą mūsų varžovams dėl išlikimo.
 
„IIHF taip padarė, kad dvi svarbiausias rungtynes žaidėme antrą dieną iš eilės, o priešininkai prieš tai buvo gavę poilsio dieną. Niekada taip anksčiau nebuvo ir kažkodėl dabar šis negatyvas buvo nukreiptas į mus“, - po mačo kalbėjo M. Armalis.
 
Rinktinės vartininko teigimu, rinktinė sužaidė tris gerus mačus, bet būtent svarbiausiuose mūšiuose pasirodymas buvo kiek prastesnis.
 
„Iš penkių mūsų rungtynių trys buvo geros ir dvi blogos, bet tos blogosios buvo tos svarbiausios, kurias mums reikėjo laimėti. Ir būtent juose mes nebuvo taip gerai pasiruošę ir jautėsi didesnis nuovargis negu priešininkų komandoje. Gaila,  kad visa taip buvo.“
 
Lietuvos rinktinė pasaulio čempionatą baigė su trimis taškais, tačiau tai nepadėjo jiems išlikti divizione ir kitąmet lietuviai turės sugrįžti į IB divizioną.
 

Komentuoti