Titulinis » Naujienos » Markas Kaleinikovas Latvijoje pratęsė rezultatyvių rungtynių seriją iki penkių

Markas Kaleinikovas Latvijoje pratęsė rezultatyvių rungtynių seriją iki penkių

2016-12-07
 Latvijos aukščiausios lygos rungtynėse antradienio vakarą Liepojos „Liepaja“ klubas Rygoje 8:4 (4:2, 2:0, 2:2) įveikė vietos „Riga/Prizma“ klubą.

Liepojos klubo puolėjas M.Kaleinikovas ir vėl buvo rezultatyvus. Lietuvis pirmajame kėlinyje (15:57) persvėrė rezultatą savo komandos naudai 3:2, o vėliau po jo perdavimo (15:46) rezultatas tapo 5:2.

M.Kaleinikovas pratęsė rezultatyvių rungtynių seriją iki penkių ir dabar Latvijoje per 13 rungtynių pelnė 8 įvarčius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir su 16 taškų žengia 28-as rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

Trečiadienį M.Kaleinikovas prisijungė prie Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės, kuri ruošiasi pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionatui Estijoje.