Titulinis » Naujienos » M.Armalio komanda – Čempionų lygos aštuntfinalyje

M.Armalio komanda – Čempionų lygos aštuntfinalyje

2015-10-06
Manto Armalio atstovaujamas Stokholmo „Djurgarden“ (Švedija) klubas atsakomosiose ledo ritulio Čempionų lygos šešioliktfinalio rungtynėse antradienį svečiuose sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:0, 0:2, 2:1) su kitu Švedijos klubu Vekšės „Lakers“ ir pateko į aštuntfinalį.

Rungtynių pradžioje „Djurgarden“ į priekį išvedė kiekybine persvara pasinaudojęs Danielis Brodinas (10:11 min.). Netrukus „Lakers“ žaidėjas vėl prasižengė, tačiau šį kartą daugumoje žaidę „Djurgarden“ ledo ritulininkai nepasižymėjo. Antrajame kėlinyje „Djurgarden“ klubui pražangos kainavo ypač brangiai – Ilkka Heikkinenas (31:34 ir 39:59 min.) du kartus pasinaudojo kiekybine persvara ir išvedė „Lakers“ į priekį.

Trečiajį kėlinį svečiai pradėjo fantastiškai – Henriko Erikssono (42:21) bei Matto Andersono (43:52) įvarčiai pribloškė „Lakers“. Visgi, šeimininkai atsitiesė – rezultatą kėlinio viduryje išlygino Calle Rosenas (51:55). „Lakers“ trūko tik vieno įvarčio iki pratęsimo, tačiau „Djurgarden“ sėkmingai gynėsi ir išlaikė jiems palankų rezultatą.

Lietuvos rinktinės vartininkas M.Armalis šį kartą liko tarp atsarginių. „Djurgarden“ vartus be keitimų gynė veteranas Mikaelis Tellqvistas.

Sportas.lt primena, kad pirmas šių komandų tarpusavio rungtynes Stokholme „Djurgarden“ laimėjo rezultatu 4:3.

„Djurgarden“ varžovai aštuntfinalyje paaiškės po Raumos „Lukko“ (Suomija) ir Miuncheno „Red Bull“ (Vokietija) atsakomųjų rungtynių.