Titulinis » Naujienos » „Meteoras“ nesunkiai įveikė „Lokius“

„Meteoras“ nesunkiai įveikė „Lokius“

2016-11-24
Lapkričio 23 d. vakarą Vilniuje vyko dar viena LRML kova. „Lokių“ komanda staigmenos nepateikė – rezultatu 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) nusileido turnyrinės lentelės viršuje esančiam „Meteorui“.

Pirmojo kėlinio metu „Meteoro“ ledo ritulininkams teko pavargti. „Lokiai“ žaidė susitelkę ir nebuvo nusiteikę lengvai pasiduoti. Pirmąjį rungtynių įvartį 3-iąją minutę pelnė „Meteoro“ puolėjas Virgis Balbierius, tačiau netrukus „Lokiai“ rezultatą išlygino (Olegas Tarasovas po Viačeslavo Teno perdavimo). Kėlinys baigėsi lygiosiomis.

Beveik visą antrąjį kėlinį tarp ledo ritulininkų vyko tokia pat įtempta kova. Visgi jo pabaigoje „Lokiai“ paleido vadžias. 35-ąją minutę į „Lokių“ vartus taikliai smūgiavo Vadimas Kozlovas, o nepraėjus nė minutei savo antrąjį rungtynių įvartį pelnė Virgis Balbierius.

Trečiajame kėlinyje „Lokiams“ atsitiesti jau nepavyko: puolėjai į priešininkų vartus smūgiavo netiksliai, gynybos grandis šlubavo ir „Meteoras“ nepraleido progos tuo pasinaudoti. Įpusėjus kėliniui prie „Lokių“ vartų prasiveržė ir savarankiškai „Meteorui“ įvartį pelnė latvis Maris Briedis, o paskutinį, penktąjį, tikslų smūgį atliko Gintautas Bulauka.

Prie „Meteorų“ pergalės prisidėjo Virgis Balbierius (2 įvarčiai, 1 perdavimas),  Gintautas Bulauka (1 įvartis, 1 perdavimas), Vadimas Kozlovas, Maris Briedis (1 įvartis), Vitalijus Daukševičius (2 perdavimai).
„Lokių“ gretose pasižymėjo Olegas Tarasovas (1 įvartis) ir Viačeslavas Tenas (1 rezultatyvus perdavimas).