Titulinis » Naujienos » „Meteoro“ ir „Ober-Haus“ akistata vėl baigėsi „Meteoro“ pergale

„Meteoro“ ir „Ober-Haus“ akistata vėl baigėsi „Meteoro“ pergale

2017-01-27
Sausio 25-ąją sužaistos rungtynės tarp „Meteoro“ ir „Ober-Haus“ ledo ritulio komandų. Varžovai – LRML čempionato A grupės turnyrinės lentelės „kaimynai“, tad kova žadėjo būti intriguojanti. Kaip ir pirmajame čempionato rate, pergalę šventė „Meteoras“, rezultatu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) nugalėjęs „Ober-Haus“.

Rungtynės buvo nelengvos abiems komandoms. Priešininkai pasitelkė labiau lėtesnio ir apgalvoto, negu greito žaidimo taktiką, tad susirinkusiems ledo ritulio sirgaliams įvarčių teko ilgokai palaukti. Visgi 18-ąją rungtynių minutę po Mario Briedžio perdavimo įvartį pelnė „Meteoro“ žaidėjas Vitalijus Daukševič (1:0).

Antrasis kėlinys vyko panašia eiga. Oponentai nenusileido vieni kitiems nei gynyboje, nei puolime. Tiesa, „Ober-Haus“ turėjo daugiau šansų pelnyti įvarčių – „Meteoro“ žaidėjai klydo dažniau. Tačiau tos progos liko neišnaudotos.

Rungtynių laikas seko, o „Ober-Haus“ komandai išlyginti rezultato nesisekė, įtampa augo. 58-ąją minutę ant baudų suolelio atsisėdus „Meteoro“ puolėjui Genadijui Choruženko, „Ober-Haus“ sutelkė visas pajėgas: vartininką Boleslavą Konopackij pakeitę šeštuoju žaidėju šturmavo „Meteoro“ aikštės pusę. Tačiau taktika, žaidžiant keturi prieš šešis, nepasiteisino, o „Meteoras“ net keletą kartų pavojingai išsviedė ritulį link tuščių „Ober-Haus“ vartų. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei „Meteoras“ savo padėtį dar labiau sukomplikavo. Už neleistinus veiksmus puolant teisėjas pasodino dar vieną „Meteoro“ žaidėjų – Mantą Buiką. Tačiau ir tai „Ober-Haus“ komandai nepadėjo. Iki rungtynių pabaigos, žaidžiant trys prieš šešis, lygiųjų išplėšti nepavyko – „Meteoro“ vartininkas Tadas Ramanauskas atrėmė visus metimus.

Prie „Meteoro“ pergalės prisidėjo Vitalijus Daukševič (1 įvartis) ir jam asistavęs Maris Briedis (1 perdavimas).