Titulinis » Naujienos » Minimalaus pranašumo neišlaikę Kauno „Laukiniai“ vėl nusileido Vilniaus „Lokiams“

2018-01-12
Sausio 10-osios vakarą Vilniuje susitikimas tarp LRML Vilniaus „Lokių“ ir Kauno „Laukinių“ komandų baigėsi vilniečių pergale, tačiau skirtingai negu pirmojo rato rungtynėse Kauno komanda parodė didesnį pasipriešinimą, privertė varžovus pasinervinti ir pelnė įvarčių. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:2 (1:2, 0:0, 3:0).

Pirmąjį kėlinį pranašesnė buvo šį sezoną debiutavusi Kauno komanda. 10-ąją minutę, varžovams kurį laiką grumiantis „Lokių“ priešvartyje, po Tomo Lietuvninko perdavimo kaunietis Mindaugas Norkus įgrūdo ritulį į vilniečių vartus (0:1). 15-ąją minutę „Laukinių“ ataką įvarčiu užbaigė Tomas Lietuvninkas (0:2). Perdavimą atliko Virginijus Spaičys. Kėlinio eigoje „Lokiai“ buvo sukūrę keletą pavojingų situacijų, tačiau pirmasis Vilniaus komandos įvartis buvo pelnytas tik 17-ąją minutę. Jo autorius – Eduardas Guižauskas (1:2).

Antrojo kėlinio metu priešininkų jėgos buvo lygios ir nė viena iš komandų atakų rezultatyviai neužbaigė.

Paskutiniame kėlinyje komplikuotą „Lokių“ padėtį ėmėsi taisyti vienas geriausių jų žaidėjų – Viačeslavas Ten. Vilniečių derinys pasiteisino greito puolimo metu: 55-ąją minutę, gavęs ritulį iš Gintaro Kim-Taisan, Viačeslavas Ten rezultatą išlygino (2:2), o 58-ąją minutę, po Edgaro Jašino perdavimo, Viačeslavas Ten „Lokius“ išvedė į priekį (3:2). Oponentų spurto sutrikdyti „Laukiniai“ nebesugebėjo „sugaudyti“ įsismaginusių Vilniaus komandos puolėjų. Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei vilniečiai savo pergalę užtvirtino ketvirtuoju įvarčiu. Po Viačeslavo Ten perdavimo jį pelnė Edgaras Jašinas (4:2).

Vilniaus „Lokius“ į pergalę vedė Viačeslavas Ten (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Edgaras Jašinas (1 įvartis, 1 perdavimas), Eduardas Guižauskas (1 įvartis), Gintaras Kim-Taisan (1 perdavimas).

Kauno „Laukinių“ gretose pasižymėjo Tomas Lietuvninkas (1 įvartis, 1 perdavimas), Mindaugas Norkus (1 įvartis), Virginijus Spaičys (1 perdavimas).