Titulinis » Naujienos » „Monstrai“ užtikrintai nugalėjo „Geležinį Vilką U80“

„Monstrai“ užtikrintai nugalėjo „Geležinį Vilką U80“

2017-01-25
Sausio 23-iosios vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ įvyko akistata tarp LRML čempionų Kauno „Monstrų“ ir Vilniaus „Geležinio Vilko U80“ ledo ritulio komandų. B grupės lyderiai „Monstrai“ ir toliau link medalių žengia tvirtu žingsniu – vilniečius nugalėjo rezultatu 0:5 (0:0, 0:2, 0:3).

Nuo pat pirmojo kėlinio pradžios kauniečius pasitiko stiprus „Geležinio Vilko U80“ pasipriešinimas. Didelį darbą atliko „Geležinio Vilko U80“ vartininkas Tadas Ramanauskas, atrėmęs net pačius pavojingiausius varžovų metimus, taip priversdamas „Monstrus“ pasukti galvas ir paieškoti kitų spragų vilniečių gynyboje.

Antrojo kėlinio metu „Monstrų“ spaudimas nemažėjo. 27-ąją rungtynių minutę „Monstrams“ įvartį pelnė Dominykas Rimdeika (0:1), o 28-ąją – Elvinas Kotvickis (0:2).

Kovinga dvasia „Geležinio Vilko U80“ komandai negelbėjo ir paskutiniame kėlinyje. Nuolat žaisdami gynybinėje pozicijoje vilniečiai retai teištrūkdavo „Monstrų“ aikštės pusės puolimui, o prasiveržusių žaidėjų metimus atremdavo kauniečių vartininkas Tomas Urbonas. Tuo tarpu svečiai iš Kauno toliau didino skirtumą. 46-ąją minutę įvartį pelnė, o 55-ąją - jį pakartojo Pavelas Loginovičius (0:4). Likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Monstrų“ pergalę užtvirtino Artūro Pranskevičiaus tikslus smūgis į vartus (0:5). Savo komandos draugams visą rungtynių laiką puikiai asistavo Elvinas Kotvickis: visi įvarčiai (išskyrus jo paties individualų) pelnyti po jo perdavimų.

„Monstrų“ gretose geriausi buvo: Elvinas Kotvickis (1 įvartis, 4 perdavimai), Pavelas Loginovičius (2 įvarčiai), Dominykas Rimdeika, Artūras Pranskevičius (1 įvartis).