Titulinis » Naujienos » Moterų rinktinė du kartus palaužė latves (5:3; 5:2) (VIDEO)

Moterų rinktinė du kartus palaužė latves (5:3; 5:2) (VIDEO)

2016-04-12
Savaitgalį laikinosios sostinės aistruoliai turėjo galimybę pirmą kartą gyvai stebėti Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės rungtynes. Balandžio 9-10 dienomis, Kaune, lietuvės sužaidė dvejas draugiškas rungtynes prieš Latvijos komandą „Laima Juniors“ ir abejas laimėjo 5:3 ir 5:2.

Šeštadienio rungtynėse lietuvėms palaužti latvių vartus pavyko tik paskutinę pirmojo kėlinio minutę, kai po  R. Maleckienės perdavimo, įvartį pelnė A. Šeršniova. Antrajame kėlinyje vėl puikiai sužaidė U. Aleksandravičiūtė ir A. Šeršniova, po kurių perdavimų įvartį pelnė R. Maleckienė. Tačiau „Laima Juniors“ nepasidavė, ir po dviejų I. Steinaka įvarčių rezultatą išlygino, o kėlinio pabaigoje I. Zvidre persvėrė rezultatą (2:3). Intriga persikėlė į trečiąjį kėlinį, kuriame vėl puikiai žaidė pirmasis lietuvių penketas, o ritulį po U. Aleksandravičiūtės ir R. Maleckienės perdavimų į vartus pasiuntė A. Šeršniova.  Paskutinę rungtynių minutę rezultatas vis dar buvo lygus, tačiau aktyvus A. Šešrniovos puolimas davė vaisių ir du jos įvarčiai atnešė Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinei pergalę rezultatu 5:3.

Sekmadienį komandos susitiko dar kartą, o lietuvės ir šį kartą nepaliko jokių vilčių Latvijos „Laima Juniors“ ekipai. Jau pirmajame kėlinyje po Vitalijos Černeckienės ir Ramunės Maleckienės įvarčių, lietuvės išsiveržė į priekį (2:0). Antrajame kėlinyje po A. Šeršniovos perdavimo dar kartą pasižymėjo R. Maleckienė ir švieslentėje dėgė skaičiai 3:0.  Tačiau netrukus latvės palaužė lietuvių gynybą ir M. Baltabarzde sušvelnino rezultatą (3:1). Po 10-ies minučių dar vieną įvartį pridėjo ir I. Zvidre (3:2). Tačiau lietuvės susikaupė ir netrukus po R. Maleckienės perdavimo, persvarą padidino A. Šeršniova. Pergalė jau buvo lietuvių rankose, kai paskutinę rungtynių sekundę ją užtvirtino ir po R. Maleckienės perdavimo puikų įvartį pelnė viena iš jauniausių rinktinės narių – Ula Aleksandravičiūtė. Šeimininkės vėl šventė pergalę rezultatu 5:2.