Titulinis » Naujienos » Mūšyje prieš Vilniaus „Feniksą“ Vilniaus „Lokiai“ išlaikė „sausus“ vartus (fotogalerija)

2020-02-08
Vasario 5-ąją „Pramogų arenoje“ sužaistos LRML čempionato antrojo rato rungtynės tarp Vilniaus „Fenikso“ ir Vilniaus „Lokių“. Po pirmojo šių varžovų susitikimo pergale džiaugėsi „Fenikso“ ledo ritulininkai. Šįkart progos pademonstruoti rezultatyvų žaidimą „feniksai“ negavo – „Lokiai“ juos sudorojo rezultatu 0:5 (0:2, 0:2, 0:1). Prie „Fenikso“ vartų sargavo Pavelas Pisarenko, „Lokių“ vartus gynė Kristupas Pranckietis.

Žaidimas įsisiūbavo tik nuo dešimtosios susitikimo minutės, nuo kurios „Lokiai“ pradėjo krautis savo įvarčių kraitį. 09:56 „Lokiams“ išnaudojus daugumą įvartį įmušė Karolis Rusinas (0:1, perd. Andrius Dagilis). Antrojo įvarčio ilgai laukti neteko. Po poros minučių „Fenikso“ vartų tinklą pasiekė Luko Butkaus mestas ritulys (0:2, perd. Tadas Radvila).

Įpusėjus rungtynėms tempas intensyvėjo, „Lokių“ žaidėjai ėmė dažniau klysti, tačiau nuo kiekybinę persvarą turėjusio „Fenikso“ jiems pavykdavo apsiginti. 27:52 „lokys“ Karolis Rusinas pasižymėjo antrą kartą (0:3, perd. Tadas Radvila). Kol „Fenikso“ mesti rituliai niekaip „netilpo“ į priešininkų vartus, 33:44 tiesų užtikrintą metimą į „Fenikso“ vartų tinklą atliko Aurimas Čepaitis (0:4, perd. Denisas Tarasov).

Pusė trečiojo kėlinio lydėjo abiejų komandų ledo ritulininkų pražangos. 49:59 dar viena veržli „Lokių“ ataka baigėsi rezultatyviai: vartininką nukenksmino Tadas Radvila (0:5, perd. Darius Budranov). Likusį rungtynių laiką nė viena komanda įvarčių nepelnė.

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Vytis Rožukas („Feniksas“) ir Karolis Rusinas („Lokiai“).