Titulinis » Naujienos » Mūšyje prieš Vilniaus „Orakulą“ Vilniaus „Lokiams“ teko pasitenkinti tik garbės įvarčiu (fotogalerija)

2019-11-16
 Lapkričio 14 d. Elektrėnuose ant ledo susitiko dvi kol kas po vieną pergalę turinčios LRML čempionato komandos - Vilniaus „Orakulas“ ir Vilniaus „Lokiai“. Rimtesnį pasipriešinimą pirmąjį kėlinį parodę „Lokiai“ nusileido priešininkams rezultatu 5:1 (0:0, 2:0. 3:1). „Orakulas“ savo vartus patikėjo Boleslavui Konopackij, „Lokiai“ vartų sargu pasirinko Kristupą Pranckietį.

Pirmojo kėlinio metu nė viena komanda pranašumo neparodė ir įvarčių nepelnė. Nors „Lokiams“ prasibrauti pro varžovų gynybą buvo sunku, „Orakului“ rezultatyviai užbaigti atakų jie neleido.

Vartai atsirišo antrojo kėlinio pradžioje. 25:10 „Orakulo“ žaidėjas Artiomas Sidorov įmušė pirmą susitikimo įvartį (1:0, perd. Nikolajus Sidorov, Janas Sevruk). Antrą kartą „Orakulas“ užklupo varžovus nepasiruošusius 33:17, kai į „Lokių“ vartus įskriejo Nikolajaus Sidorovo mestas ritulys (2:0, perd. Pavelas Jermakov, Artiomas Sidorov).

Paskutinio kėlinio metu, kol „Lokiai“ ieškojo priešnuodžių prieš oponentų puolėjus, pastarieji nesnaudė ir toliau pildėsi įvarčių sąskaitą: 43:23 pasižymėjo Darius Tovianskij (3:0, perd. Nikolay Nogtev). Praėjus vos 20 sek. nuo naujos atakos pradžios „Lokių“ vartininką pergudravo Nikolay Nogtev (4:0, perd. Vladas Seniut, Artemijus Frizel). 51:05 Nikolay Nogtev taiklią ranką pademonstravo antrą kartą iš eilės (5:0, perd. Darius Tovianskij). Likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Lokiai“ pagaliau rado spragą „Orakulo“ gynyboje: individualų įvartį į savo sąskaitą įsirašė Denisas Tarasov (5:1).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Darius Tovianskij („Orakulas“) ir Denisas Tarasov („Lokiai“).