Titulinis » Naujienos » N. Ališauskas sugrįžo ant ledo, bet tragiškai pirmąjį kėlinį sužaidusi „Dinamo“ patyrė nesėkmę

2018-09-29
Nerijus Ališauskas sugrįžo ant ledo Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) pirmenybėse, tačiau jo atstovaujama Rygos „Dinamo“ po košmariško pirmojo kėlinio turėjo pripažinti Astanos „Barys“ pranašumą.

Penkis įvarčius be atsako pirmajame kėlinyje pelnę svečiai iš Kazachstano iš Rygos išsivežė pergalę - latviai patyrė nesėkmę 3:7.

Antrą kartą šį sezoną ant ledo pasirodęs N. Ališauskas iš viso sužaidė 7:46 min., per kurias blokavo vieną varžovų metimą, atliko vieną jėgos veiksmą bei buvo nubaustas 2 baudos minutėmis.

Nepaisant patirto pralaimėjimo, 13 taškų po 12 mačų turinti „Dinamo“ išliko penktoje KHL Vakarų konferencijos vietoje. Kitas rungtynes Lietuvos rinktinės gynėjo atstovaujama ekipa žais spalio 5 dieną, išvykoje prieš „Avangard“ klubą.