Titulinis » naujienos » N.Ališauskas debiutavo KHL klubo gretose

N.Ališauskas debiutavo KHL klubo gretose

2017-07-26
sportas.lt informacija
 Trečiadienį Baltarusijoje prasidėjo tarptautinis „Minsk Cup“ ledo ritulio turnyras, kuriame dalyvauja penki Kontinentinės lygos (KHL) klubai ir viena Baltarusijos „Extraliga“ komanda Minsko „Junost“.

Pirmose B grupės rungtynėse Rygos „Dinamo“ (Latvija) su peržiūroje esančiu Nerijumi Ališausku 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) pralaimėjo Jaroslavlio „Lokomotiv“ (Rusija) komandai. Gynėjas iš Lietuvos žaidė antrajame penkete ir jau pačioje rungtynių pradžioje užsidirbo 2 baudos min.

Tiesa, jis svariai prisidėjo prie vienintelio komandos įvarčio. N.Ališauskas sustabdė varžovų žaidėją, kuris prarado ritulį. Tuomet „Dinamo“ nuskubėjo į kontrataką ir Latvijos rinktinės puolėjas Gunaras Skvorcovas nuginklavo „Lokomotiv“ vartininką.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Denisas Aleksejevas, Denisas Mosaliovas bei ritulį į tuščius vartus pasiuntęs Jegoras Korškovas. „Dinamo“ ketvirtadienį turės poilsio dieną, o penktadienį žais prieš Chanty-Mansijsko „Yugra“ (Rusija).

Beje, būtent po šio turnyro turėtų paaiškėti, ar lietuvis įsitvirtins „Dinamo“ klube.

N.Ališauskas gali tapti vos antru lietuviu KHL istorijoje. 2008-2009 m. joje žaidė Darius Kasparaitis, atstovavęs Sankt Peterburgo SKA ekipai.

Komentuoti

Svedai-Cekai, 2017-07-27 14:08:54
tas pats tai turejau omenyj toks pats xokio lygis ! auksciausia lyga tada skaitesi stipriausia rusijoje , dabar stipriausia KHL !
KHL, 2017-07-27 13:43:32
Nu ka reiskia tas pats? KHL ikurtas 2008 metais, tai Zubrus joje losti ir negalejo. O kad ten kazkas kazka paveldejo/pratese - cia interpretacijos.
Svedai-Cekai, 2017-07-27 00:37:56
irgi norejau pamineti kad Zubrus vare uz LADA, tik gal tada dar nebuvo KHL, o buvo auksciausia lyga ! bet cia tas pats ! dar ne daug zaide ir Dainius Bauba rusijos auksciausioje lygoje uz kijevo SOKOLA, Joooo ne daug aukstame lygije po kol kas zaide lietuviai - T. Kumeliauskas suomijoje, Katulis suomijoje, Armalis svedijoje, Krakauskas prasimusineja i sveicarijos elito lyga, nu dar latvijoje, baltarusijoje, kazachstane, anglijoje zaide ar dar zaidzia gana auksto lygio zaidejai - Limontas, Lelenas, E. Bauba, Pliskauskas, Aleinikovas, Zidkovas, D.Kumeliauskas, Bosas,Verenis, Kaminskas, Kieras ir dar keletas geru zaideju ! nu o Alisauskas jeigu liktu Rygos Dinamo klube butu kazkokia pasaka
Stebetojas, 2017-07-26 23:21:36
...... , o Dainius? 2004/5 Lada-Toliati?
Apie žaidimą, 2017-07-26 17:35:35
Pirmi du kėliniai Nerijui buvo nelengvi - beveik visą laiką būnant aikštėje teko gintis, o pirmą kartą pasirodžius aikštėje iškart gauti 2 minutes irgi neturėjo būti itin malonu. Beje, antrojo kėlinio viduryje jis dar kartą buvo nubaustas 2 min, bet kai Ališauskas buvo ant nubaustųjų suolelio, varžovai neišnaudojo kiekybinės persvaros, o įvarčių jie nepelnė ir tada, kai lietuvis buvo aikštėje. Trečiąjame kėlinyje vaizdas buvo visiškai kitoks: Nerijus buvo pastebimas - prisidėjo prie įvarčio, sėkmingai žaidė prie mėlynosios linijos, pats gavęs progą smūgiuoti laisvas įmušti nesugebėjo, tačiau kartą puikiu perdavimu išvedė komandos draugą į greitą ataką. Puikiai per šį kėlinį jis atrodė ir gynyboje, kur pasižymėjo ne tik kietu žaidimu (atliko sėkmingą jėgos veiksmą), tačiau ir nenusileido varžovams greičiu bei ne kartą aplenkęs puolėją nutraukdavo varžovų atakas.