Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas KHL lygoje pasižymėjo rezultatyviu perdavimu

N.Ališauskas KHL lygoje pasižymėjo rezultatyviu perdavimu

2019-11-03
Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) rungtyniaujantis Rygos „Dinamo“ ir Lietuvos rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas sekmadienį papildė savo rezultatyvumo balų kraitį šiose pirmenybėse.

Rungtynėse Sankt Peterburge Latvijos sostinės komanda po baudinių serijos 3:4 patyrė nesėkmę prieš vietos SKA komandą. Vieną tašką į savo sąskaitą įsirašęs „Dinamo“ klubas prieš tarptautinių mačų pertrauką KHL vakarų konferencijoje vis dar užima paskutinę poziciją.

Antrajame kėlinyje N. Ališauskas atliko metimą į vartus, o ritulio skriejimo kryptį pataisęs Brandonas McMillanas pasiuntė jį į vartus, taip į gynėjo į Lietuvos sąskaitą įrašydamas rezultatyvų perdavimą. 19:55 min. ant ledo praleidęs lietuvis šiame susitikime taip pat blokavo tris varžovų metimus.

Po šio mačo į Lietuvos rinktinę išvyksiantis ir „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyre dalyvausiantis Nerijus Ališauskas iš viso šiame sezone per 25 mačus pelnė du įvarčius bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.