Titulinis » Naujienos » N.Ališauskas perkeltas į pirmą penketą, „Dinamo“ išleido pergalę iš rankų

N.Ališauskas perkeltas į pirmą penketą, „Dinamo“ išleido pergalę iš rankų

2017-07-28
 Penktadienį Baltarusijoje tęsėsi tarptautinis „Minsk Cup“ ledo ritulio turnyras, kuriame dalyvauja penki Kontinentinės lygos (KHL) klubai ir viena Baltarusijos „Extraliga“ komanda Minsko „Junost“.

B grupės antrojo turo rungtynėse Rygos „Dinamo“ su peržiūroje dalyvaujančiu Nerijumi Ališausku po baudinių serijos apmaudžiai 2:3 (2:1, 0:0, 0:1) pralaimėjo Chanty-Mansijsko „Yugra“ ekipai. „Dinamo“ gretose įvarčiais pasižymėjo Emilis Gegeris ir Lucas Lessio. „Yugra“ klubui įvarčius pelnė Veli-Matti Savinainenas ir paskutinę minutę pratęsimą išplėšęs Konstantinas Panovas.

Baudinių serijoje „Dinamo“ atliko keturis nesėkmingus smūgius, o „Yugra“ gretose pasižymėjo Pavelas Varfolomejevas bei Andrejus Ankudinovas.

Į pirmą penketą perkeltas N.Ališauskas išvengė baudos minučių. Tiesa, lietuviui esant ant ledo, „Yugra“ įmušė pirmąjį savo įvartį.

Gynėjo iš Lietuvos porininku šiame mače buvo kanadietis Karlas Stollery, kuris dar praėjusiame sezone atstovavo Naujojo Džersio „Devils“ klubui NHL pirmenybėse.

Rygos „Dinamo“ šeštadienį dėl penktos vietos turnyre kovos su Minsko „Dinamo“ klubu. Šios rungtynės ir turėtų nulemti N.Ališausko ateitį klube, nes gynėjo peržiūros kontraktas galioja iki liepos 31-os dienos.

N.Ališauskas gali tapti vos antru lietuviu KHL istorijoje. Pirmajame lygos sezone 2008-2009 m. KHL žaidė Darius Kasparaitis, atstovavęs Sankt Peterburgo SKA ekipai.