Titulinis » Naujienos » N.Ališausko įvartis neišgelbėjo „HC Almaty“ nuo pralaimėjimo (VIDEO)

N.Ališausko įvartis neišgelbėjo „HC Almaty“ nuo pralaimėjimo (VIDEO)

2015-01-14
Aukščiausioje Kazachstano ledo ritulio lygoje Nerijaus Ališausko atstovaujamas Almatos „HC Almaty“ klubas trečiadienį namuose apmaudžiai po pratęsimo 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) pralaimėjo Atyrau „Beibarys“ ekipai.

Lietuvos rinktinės gynėjas įmušė vienintelį komandos įvartį (19:11 min.) ir užsidirbo 2 baudos min. Būtent po N.Ališausko pražangos „HC Almaty“ liko žaisti trise ir tuo pasinaudojęs Nikolajus Ladyginas (51:15) išlygino rezultatą. Pergalingo smūgio pratęsime ilgai laukti nereikėjo – sužaidus 36 sek. pasižymėjo Eetu Heikkinenas (60:36).

Pirmoje šių komandų akistatoje antradienį Almatoje N.Ališausko ekipa šventė pergalę po pratęsimo rezultatu 5:4 (1:1, 1:2, 2:1, 1:0). Lietuvis tąkart gavo 2 baudos min.

N.Ališauskas per 40 žaistų rungtynių įmušė 16 įvarčių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Lietuvis yra daugiausiai įvarčių įmušęs ir rezultatyvumo balų surinkęs lygos gynėjas.

„HC Almaty“ ir „Beibarys“ (po 72 tšk.) tarp 10 komandų dalijasi 4-5 vietas.