Titulinis » Naujienos » N.Ališausko įvartis paskutinėmis sekundėmis išplėšė pratęsimą

N.Ališausko įvartis paskutinėmis sekundėmis išplėšė pratęsimą

2014-12-14
Dramatišką pergalę aukščiausioje Kazachstano ledo ritulio lygoje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Almatos „HC Almaty“ komanda, kuri sekmadienį namuose po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) įveikė Karagandos „Berkut“ ekipą.

Vienu iš pagrindinių pergalės kalvių buvo Nerijus Ališauskas. Būtent gynėjas iš Lietuvos likus žaisti 9 sek. iki trečiojo kėlinio pabaigos įmušė įvartį ir išplėšė pratęsimą. Tuo tarpu Arnoldas Bosas rungtynėms nebuvo registruotas.

Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Michailas Donika (27:04) ir Maksimas Orlovas (61:45), o svečių gretose pasižymėjo Aleksandras Pisarevas (32:28) bei Esmuchanbetas Tolepbergenas (41:59).

Šios dvi komandos tarpusavio rungtynes žaidė ir šeštadienį. Jose „HC Almaty“ savų žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę po baudinių serijos 5:4 (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0). N.Ališauskas tąkart nepasižymėjo, o A.Bosas vėl nebuvo registruotas.

N.Ališauskas per 32 rungtynes įmušė 11 įvarčių ir atliko 8 rezultatyvius, o A.Boso sąskaitoje per 24 susitikimus – 4 įvarčiai bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

„HC Almaty“ (56 tšk.) liko 6-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Berkut“ (27 tšk.) tarp 10 komandų užima 9-ą poziciją.