Titulinis » Naujienos » N.Ališausko komanda KHL lygoje patyrė dramatišką pralaimėjimą (VIDEO)

N.Ališausko komanda KHL lygoje patyrė dramatišką pralaimėjimą (VIDEO)

2017-08-24
sportas.lt informacija
 Ketvirtadienį Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) reguliariojo sezono rungtynėse Rygos „Dinamo“ (Latvija) su Nerijumi Ališausku svečiuose apmaudžiai 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) pralaimėjo Novosibirsko „Sibir“ (Rusija).

„Sibir“ į priekį išsiveržė po to, kai įvartį žaidžiant daugumoje pelnė Igoris Levickij (24:07 min.). Tiesa, svečiai šią persvarą panaikino dar nesibaigus antrajam kėliniui, kai pasižymėjo Danny Kristo (37:34).

Atrodė, kad šiose rungtynėse prireiks pratęsimo, bet trečiojo kėlinio pabaigoje „Dinamo“ gerokai susikomplikavo padėtį. Alexanderis Bergstromas (58:51) pasiuntė ritulį į viršutinį „Dinamo“ vartų kampą.

Paskutinę minutę „Dinamo“ bandė desperatiškai gelbėtis ir pakeitė vartininką Justiną Petersą šeštuoju aikštės žaidėju. Deja, pelnyti įvarčio Latvijos klubui nepavyko ir vėl teko patirti nesėkmę.

Pirmajame penkete žaidęs N.Ališauskas ant ledo praleido net 20 min. 24 sek. ir pagal šį rodiklį buvo ketvirtas komandoje. Lietuvis atliko tris jėgos veiksmus bei blokavo vieną varžovų smūgį į vartus.

Rygos „Dinamo“ (0 tšk.) Vakarų konferencijoje užima 11-ą vietą tarp 13 komandų. „Sibir“ (6 tšk.), bent jau kol kas, tapo Rytų konferencijos lydere.

Trečiojo turo rungtynes „Dinamo“ žais jau rugpjūčio 26-ą dieną išvykoje su Astanos „Barys“ (Kazachstanas).