Titulinis » naujienos » Naująjį sezoną D.Kasparaitis užsivilks „Energijos“ marškinėlius

Naująjį sezoną D.Kasparaitis užsivilks „Energijos“ marškinėlius

2017-07-26
energija.hockey informacija
 Trečiadienį daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ ir buvęs Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) žaidėjas bei olimpinis čempionas Darius Kasparaitis pasiekė susitarimą dėl ateinančio sezono.
 
Elektrėnų savivaldybėje „Energijos“ klubo steigėjai Karolis Kubilius ir Rolandas Aliukonis, kartu su Elektrėnų meru Kęstučiu Vaitukaičiu, įteikė Dariui Kasparaičiui legendinio Lietuvos ledo ritulio klubo marškinėlius bei sutarė dėl žaidėjo dalyvavimo kitų metų Lietuvos čempionate vilkint „Energijos“ klubo aprangą.
 
„Labai džiaugiamės, kad Darius Kasparaitis užsivilks „Energijos“ marškinėlius. Tai buvo tik laiko klausimas, kada tai įvyks. Mes jau kurį laiką bendradarbiaujame su Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokykla, o pats Darius taip pat yra kilęs iš Elektrėnų ir čia pradėjęs mokytis ledo ritulio paslapčių“, - po susitikimo kalbėjo K.Kubilius.
 
Dar nėra paskelbtas Lietuvos ledo ritulio čempionato tvarkaraštis, todėl nėra žinoma, kada tiksliai D.Kasparaitis prisijungs prie „Energijos“. Visgi K.Kubilius atskleidė, kad legendinis ledo ritulininkas ateinantį sezoną „Energijos“ gretose planuoja sužaisti nuo vienerių iki keletą rungtynių.
 
K.Kubilius taip pat atskleidė, kad praėjusį sezoną pradėtas bendradarbiavimas su D.Kasparaičio ledo ritulio mokykla tęsis ir kitą sezoną, kuriame „Energijos“ klubas vėl žais ne tik Lietuvos čempionate, tačiau ir Baltarusijos aukščiausioje lygoje.
 
„Esame Lietuvos ledo ritulio piramidės viršūnėje, todėl norime, kad talentingi jaunieji ledo ritulininkai iškarto nepabėgtų į užsienį, o tobulėtų „Energijos“ klube. Žaisime Baltarusijos aukščiausioje lygoje, per sezoną turėsime daug rungtynių, todėl tai yra labai naudingas bendradarbiavimas ne tik abiem pusėms, tačiau ir visam Lietuvos ledo rituliui“, - sakė K.Kubilius.
 
44-erių D.Kasparaitis pastaruosius keturis sezonus rungtyniaudavo Vilniaus „Hockey Punks“ komandoje, kurioje spėjo sužaisti septynerias rungtynes. Per jas legendinis ledo ritulininkas įmušė 6 įvarčius ir atliko net 16 rezultatyvių perdavimų.
 
D.Kasparaitis praeityje yra žaidęs už Rusijos rinktinę ir ne tik dalyvavęs net keturiose olimpiadose, tačiau yra vienintelis Lietuvos ledo ritulininkas, kuris iškovojo aukso medalį. Norint atstovauti gimtąją šalį, D.Kasparaičiui reikėjo keturis sezonus iš eilės rungtyniauti Lietuvos čempionate. Tą pasiekęs, D.Kasparaitis jau lapkričio 10-12 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksiančiame Baltijos iššūkio taurės turnyre pirmą kartą apsivilks šalies rinktinės marškinėlius.
 

Komentuoti

To ka veikia, 2017-07-28 16:22:51
O koks Tau skirtumas? Kruva tevu daug sumoka, kad vaikai prasimustu (ne kad patektu, uz treniruotes), Kubilius ir kazkada n metu to laukia, kodel Kasparas to negali? Jei bus prastas, bus 7-tas komandos gynejas, o is marketingo puses viskas gerai.
Kas jis veikia, 2017-07-28 14:00:34
Klausimas - kadangi jis planuoja sužaisti nuo vienerių iki keletą rungtynių, ka jis apskritai veikia gyvenime? Uzsiema verslu ar investavimu kazkokiu? Man keista kaip zmogus sneka apie Lietuvos rinktine bet net neideda kazkokio aiskaus darbo. Tas rungtyniavimas tik del vaizdo - gal metas sugrizti i gera forma?
To svedai-cekai, 2017-07-27 08:27:20
Nu Kasparas rinko tikrus taskus. Visas keistumss kad per tuos metus jie nei karto nelose pries Energija. O vienintelis grajus kur jis lose ir pankai buvo ne favoritai - pernai pries juodupe. Ir tam grajuse Kasparas nespejo beviltiskai. O toliau lose pries stipriai silnesnesnes komandas, kur tuos taskus ir susirinko.
Svedai-Cekai, 2017-07-27 02:23:44
per keturis sezonus kasparaitis sulose 7 rungtynes, tai dabar per 5 metus sulos ir jau net astuntas varzybas :) nu jeigu vyksta bajeriai:) tai tesiam juos toliau - tada ir putina reikia pasikviesti jisai per varzybas kala po 8 bankes :) ir lukosenko dar :) bus bombordyriu trojke putinas kasparas batka :)