Titulinis » Naujienos » Naujojo Džersio "Devils" klubas su Dainiumi Zubrumi NHL čempionate patyrė šeštą nesėkmę (VIDEO)

2014-11-05
BNS informacija
 Šeštą pralaimėjimą dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse - po dviejų pergalių iš eilės - patyrė bei į septintąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (14 tšk.) klubas.

Antradienį namuose 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti aštuntą pergalę per dvylika mačų iškovojusios bei ketvirtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Sent Luiso "Blues" (17 taškų) komandos pranašumą.

Per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:11) 36-erių metų lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus, o pirmojo kėlinio pabaigoje (19:56) jam buvo skirtos dvi baudos minutės. Tai buvo pirmoji du įvarčius čempionate pelnusio D.Zubraus nuobauda šiame sezone.

Šeštą pergalę iš eilės iškovojusių svečių gretose įvarčiu - jau aštuntuoju - pasižymėjo Vladimiras Tarasenka (44:55).

"Blues" vartininkas Jake'as Allenas atrėmė visus 26 arenos šeimininkų metimus ir antrą kartą šiame sezone bei trečiąsyk per visą karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

"Devils" vartininko Cory'io Schneiderio sąskaitoje - 21 atremtas varžovų metimas.