Titulinis » Naujienos » N.Dauksevičiaus sugrįžimas pažymėtas atkaklia kova iki paskutinės sekundės ir nerezultatyviomis rungtynėmis (VIDEO)

N.Dauksevičiaus sugrįžimas pažymėtas atkaklia kova iki paskutinės sekundės ir nerezultatyviomis rungtynėmis (VIDEO)

2017-12-20
LRK „Energija“ inf.
 Po pertraukos į aikštelę sugrįžęs 35-erių metų vartininkas Nerijus Dauksevičius sužaidė gana sėkmingas rungtynes, tačiau to neužteko, kad Elektrėnų „Energija“ paskutinėse 2017 metų namų rungtynėse iškovotų pergalę. Elektrėniečiai po atkaklios kovos 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) pralaimėjo Minsko „BFSO Dinamo“ ledo ritulininkams.
 
Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė ilgametis „Energijos“ ir Lietuvos rinktinės vartininkas N.Dauksevičius, kuriam tai buvo vos trečiosios Baltarusijos aukščiausiosios lygos rungtynės šiame sezone. Paskutinį kartą N.Dauksevičius oficialias rungtynes žaidė šių metų spalio pradžioje, kai „Energijos“ vartus gynė Lietuvos čempionato rungtynėse prieš Vilniaus „Geležinį vilką“.
 
N.Dauksevičių varžovai pramušė devintą susitikimo minutę, o dar po trijų minučių tas pats Matvejus Bozcho tolimu smūgiu padidino persvarą iki dviejų - 2:0.
 
Nuo to laiko N.Dauksevičius buvo nepramušamas ir nekartą gelbėjo „Energijos“ ekipą, tačiau patiems šeimininkams sėkmingai atakuoti taip pat nepavyko. Jeigu pirmame kėlinyje „Energija“ daug progų nesusikūrė, tačiau antrame jų netrūko - ypatingai kėlinio pabaigoje, kai elektrėniečiai įgavo dviejų žaidėjų pranašumą. Visgi visus „Energijos“ smūgius sėkmingai atrėmė svečių vartininkas.
 
Trečiame kėlinyje „Energija“ ir vėl buvo trumpam įgijusi dviejų žaidėjų pranašumą, o susitikimo pabaigoje keletą sykių žaidė turėdami vieno žaidėjo kiekybinę persvarą, tačiau puikiai vartus saugojęs „BFSO Dinamo“ vartininkas atrėmė visus elektrėniečių smūgius.
 
Vakar vykusiose rungtynėse „Energija“ svečiams iš Minsko pralaimėjo rezultatu 4:9. Su „BFSO Dinamo“ ekipa elektrėniečiai žaidė ir lapkričio viduryje, tačiau tada išvykoje vykusiose rungtynėse „Energija“ pralaimėjo 1:7 ir 0:10.
 
„Energija“ per 30 rungtynių yra iškovojusi 6 pergales ir su 19 taškų tarp keturiolikos komandų žengia dvyliktoje vietoje, tuo tarpu „BFSO Dinamo“ per 32 susitikimus iškovojo 20 pergalių ir su 61 tašku užima penktą vietą.
 
Dabar „Energijos“ laukia keturios rungtynės išvykoje: gruodžio 22-23 dienomis elektrėniečiai susikaus su Jerevano „Ararat“ ekipa, o 27-28 dienomis - su Gardino „Neman-2“ ledo ritulininkais.
 

Komentuoti