Titulinis » Naujienos » Nelengva Kauno „Bizonų-Bokštelio“ pergalė prieš Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

Nelengva Kauno „Bizonų-Bokštelio“ pergalė prieš Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

2019-10-18
 Spalio 15-osios vakarą Elektrėnų „Ledo arenoje“ pečius surėmė dvi stiprios, praeitų metų LRML čempionato finale dėl pirmosios vietos kovojusios komandos – Trakų „Galvė“ ir Kauno „Bizonai-Bokštelis“. „Galvė“ antrą kartą patyrė skaudų pralaimėjimą. Kaip ir šio sezono pirmosiose savo rungtynėse prieš Vilniaus „Orakulą“, trakiškiai Kauno komandai nusileido minimaliu skirtumu, tačiau šįkart pratęsimo neprireikė. „Galvė“ neįveikiamiems kauniečiams nusileido rezultatu 4:5 (2:1, 0:3, 2:1). Trakų komandos vartus saugojo Eduardas Stankevičius, „Bizonų-Bokštelio“ komanda vartus patikėjo Tomui Urbonui.

Trakų komanda rungtynes pradėjo optimistiškai. 05:26 kauniečių vartuose atsidūrė Andriaus Karpičiaus smogtas ritulys (1:0, perd. Simonas Kukta), 13:03 taiklų metimą atliko Gediminas Tubutis (2:0, perd. Marius Gaidys). Tačiau Kauno ledo ritulininkai priešininkams savivaliauti neleido: 14:25 pirmą naujojo sezono „Bizonų-Bokštelio“ įvartį pelnė Sergejus Kiršys (2:1, perd. Michailas Starkov).

Antrajame kėlinyje kauniečių gynėjai susitelkė dar stipriau ir rezultatyviai užbaigti atakų trakiškiams nebeleido. „Bizonai-Bokštelis“ griebėsi spurto taktikos: 23:02 išlyginamąjį įvartį pelnė Tautvydas Urbonas (2:2, perd. Šarūnas Citavičius, Vytas Sakalauskas), 30:15 žaidžiant daugumoje įvartį įmušė Vytas Sakalauskas (2:3, perd. Tautvydas Urbonas, Šarūnas Citavičius), o 35:41 kauniečius nuo „Galvės“ dar labiau atplėšė antrasis Tautvydo Urbono taiklus metimas (2:4, perd. Šarūnas Citavičius).

Paskutiniame kėlinyje Trakų komanda bandė reabilituotis: 44:55 Mariaus Gaidžio tikslus metimas maksimaliai priartino „Galvę“ prie varžovų (3:4, perd. Andrius Karpičius). Tačiau Tautvydo Urbono „hat trick‘as“ atstatė dviejų įvarčių skirtumą (3:5, perd. Darius Garlinskas, Darius Kotvickis). Senkant pagrindiniam rungtynių laikui trakiškių optimizmas blėso, o kartu tirpo galimybės atsitiesti. Visgi „Galvė“ surado jėgų dar vienam įvarčiui: 56:05 ritulį į kauniečių vartus pasiuntė naujasis „Galvės“ žaidėjas Simonas Kukta (4:5, perd. Andrejus Jakušev). Maksimaliai prie „bizonų“ priartėjusiems trakiškiams laiko išlyginti rezultatui ir taip išplėšti pratęsimą neužteko.

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Simonas Kukta („Galvė“) ir Tautvydas Urbonas („Bizonai-Bokštelis“).