Titulinis » Naujienos » Nelengva Kauno „Velnių“ pergalė prieš Vilniaus „Lokius“

Nelengva Kauno „Velnių“ pergalė prieš Vilniaus „Lokius“

2018-02-23
Vasario 21 d. Vilniuje vyko intriguojanti kova tarp Kauno „Velnių“ ir Vilniaus „Lokių“. Pirmajame LRML čempionato rate Kaune rezultatu 20:6 „Lokius“ nugalėjusiems „Velniams“ šįkart vilniečiai tapo sprangiu kąsniu. Visgi efektyviau žaidimą daugumoje išnaudojusi Kauno komanda „Lokius“ nugalėjo rezultatu 4:7 (2:2, 1:2, 1:3).

Jau pirmojo kėlinio eiga žadėjo intrigą. Po Sergejaus Rybakovo perdavimo 5-ąją minutę „Lokiams“ įvartį pelnė Edgaras Jašinas (1:0). Sekantis vilniečių įvartis pelnytas 8-ąją minutę: „Velnių“ vartininkas, išblaškytas trumpų vilniečių atliktų perdavimų priešvartyje, neatrėmė Viačeslavo Ten metimo (0:2). Tačiau „Lokių“ gynėjai laiku nesužiūrėjo Pauliaus Bigenio, kuris po Roberto Lukoševičiaus perdavimo 16-ąją minutę atidarė „Velnių“ įvarčių sąskaitą (2:1). Kėlinį lygiosiomis užbaigė kauniečio Virginijaus Janušausko iš vidutinio nuotolio atliktas tikslus metimas (2:2).

Antrajame kėlinyje „Velniai“ vadžių nepaleido, tad „Lokių“ vartininkui Kristupui Pranckiečiui teko atremti nemažai pavojingų metimų. Pasinaudojęs kiekybiniu pranašumu 24-ąją minutę įvartį Kauno komandai pelnė tą vakarą „hat trick‘ą“ atlikęs Karolis Janušauskas (2:3). „Lokių“ atsako ilgai laukti neteko – praėjus minutei rezultatą išlygino Darius Budranovas (3:3). Netrukus vilniečiams koją pakišo klaidos: vienu metu baudų suolelį šildant dviems „lokiams“, 35-ąją minutę iš Pauliaus Bigenio gavęs ritulį Karolis Janušauskas nesuabejojo nė akimirkai ir sviedė ritulį į „Lokių“ vartus (3:4).

Vilniaus komanda kovingumo neprarado ir trečiajame kėlinyje. „Velnių“ nervus patampė dar vienas rezultatą išlyginęs Dariaus Budranovo įvartis (4:4). Įsitempę kauniečiai prarado discipliną ir ėmė klysti dažniau (8 min. trečiajame kėlinyje), bet „Lokiai“ gautom progom nepasinaudojo. 55-ąją minutę svečius į priekį išvedė užtikrintą įvartį pelnęs Artūras Pranskevičius (4:5). Baigiantis rungtynėms įsisiautėjo kaunietis Karolis Janušauskas: išnaudojęs savo komandos žaidėjų kiekybinį pranašumą 59-ąją minutę jis įmušė šeštąjį „Velnių“ įvartį (4:6). Švieslentei skaičiuojant paskutinę rungtynių minutę ir „Lokiams“ pasitelkus šeštąjį aikštės žaidėją „Velniai“ vėl pasikliovė Karolio Janušausko taiklumu: galingu smūgiu iš savo aikštės pusės jis pasiuntė ritulį į tuščius „Lokių“ vartus (4:7).