Titulinis » Naujienos » Nelengvoje dvikovoje „Feniksas“ nusileido „Vilkams“

Nelengvoje dvikovoje „Feniksas“ nusileido „Vilkams“

2017-03-27
Kovo 24 d. ant ledo susutiko dvi paskutiniąsias LRML čempionato B grupės pozicijas užimantys varžovai – „Feniksas“ ir „Vilkai“. Rungtynes galima vadinti chaotiškomis – abiejų komandų žaidėjai per visą susitikimo laiką „susirinko“ po 38 teisėjų skirtas baudos minutes. Rezultatu 2:4 (1:2, 0:1, 1:1) nugalėjo „Vilkai“.

Kieta kova virė nuo pat pirmojo kėlinio. Ypač kovingai buvo nusiteikę „Fenikso“ ledo ritulininkai. Jų atstovas Arturas Maščenko už neleistinus smūgius varžovui sau vietą ant baudų suolelio pradėjo šildyti jau trečiąją rungtynių minutę. Sužaidę daugumoje „Vilkai“ į savo sąskaitą įsirašė pirmąjį įvartį: po Andrejaus Frizel perdavimo į „Fenikso“ vartus ritulį pasiuntė Andrejus Jakuševas (0:1). Netrukus sekė „Vilkų“ klaida, kuria pasinaudojo „Fenikso“ komanda: žaidžiant daugumoje po Justino Račkos perdavimo Andrius Galvelis rezultatą išlygino (1:1). 12-ąją minutę varžovams susistumdžius prie aikštės borto teisėjai baudos minutėms pasodino tris „Vilkų“ ir du „Fenikso“ žaidėjus. 14-ąją minutę įvartį „Vilkams“ pelnė Linas Tiškevičius (1:2).

Sugrįžę ant ledo antrajam kėliniui „Vilkai“ padidino įvarčių skirtumą: 32-ąją minutę į „Fenikso“ vartus taikliai smūgiavo Anatolijus Jermakovas (1:3). Likusią kėlinio dalį viršų ėmė emocijos. Antrą kartą įtampos neatlaikė „Fenikso“ gynėjo Arturo Maščenko psichologija, taip pat provokacijai pasidavė „Vilkų“ atstovas Anatolijus Jermakovas. Abu žaidėjai nubausti drausminėmis nuobaudomis. Po 20 sekundžių prie jų prisijungė dar po du kiekvienos komandos žaidėjus. Likusiems aikštėje žaidėjams sužaidus trys prieš tris nė viena komanda įvarčių nepelnė.

Trečiojo kėlinio metu įtampa nuslūgo. „Feniksas“ vėl išnaudojo žaidimą daugumoje: 50-ąją minutę po Gintaro Pribušausko perdavimo antrąjį įvartį pelnė Andrius Galvelis (2:3). Išprovokavę dvi iš eilės varžovų klaidas ir sužaidę penki prieš tris 58-ąją minutę „Vilkai“ pelnė ketvirtąjį įvartį (2:4). Įvartį realizavo Andrejus Jakuševas. Paskutinės minutės „Fenikso“ sprendimas oponentus pulti šešiese situacijos nepakeitė.

Vilniaus „Vilkų“ komandoje pasižymėjo Andrejus Jakuševas (2 įvarčiai), Linas Tiškevičius, Anatolijus Jermakovas (1 įvartis), Nikolajus Nogtevas (2 perdavimai), Andrejus Frizel (1 perdavimas).

Vilniaus „Fenikso“ gretose geriausi buvo: Andrius Galvelis (2 įvarčiai), Justinas Račka, Gintaras Pribušauskas (1 perdavimas).