Titulinis » Naujienos » Nerezultatyviose, tačiau atkakliose rungtynėse „Baltija“ antrą kartą šiame sezone palaužė „Rokiškį“

2017-12-10
"Baltijos" informacija
  Sekmadienį penktą pergalę per septynerias žaistas Lietuvos čempionato rungtynes iškovojo Simonu Goreliu pasistiprinusi Klaipėdos „Baltijos“ ekipa.

Klaipėdiečiai namuose 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) antrą kartą šiame sezone palaužė „Rokiškio“ ledo ritulininkus. Pirmosios tarpusavio rungtynės Klaipėdoje lapkričio mėnesį baigėsi šeimininkų pergale 8:5.

Šį kartą komandos žaidė nerezultatyviai, nors pirmasis įvartis krito jau pirmą susitikimo minutę. Nuo susitikimo pradžios sužaidus vos 27 sekundes Nikita Kozlovas (00:27, rez. perd. S.Gorelis ir Andrius Židkovas) įmušė penktą savo sezono įvartį bei išvedė „Baltiją“ į priekį - 1:0.

Vėliau net iki trečiojo kėlinio komandos pasižymėjo tik baudos minutėmis, kurių daugiau gaudavo „Rokiškio“ ekipa. Visgi klaipėdiečiams nepavyko išnaudoti nei vieno, nei dviejų žaidėjų kiekybinės persvaros.

Šeštą trečiojo kėlinio minutę A.Židkovas (45:22) įmušė įvartį, po kurio šeimininkų pranašumas padidėjo iki dviejų - 2:0.

Netrukus Matas Mikalauskas sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, tačiau mažumoje šeimininkams pavyko sėkmingai apsiginti. Po beveik penkių minučių prasižengė ir Romanas Šalajevas, o šį kartą „Rokiškiui“ pavyko išnaudoti kiekybinę persvarą, kai įvartį pelnė Darius Janušonis (55:59, rez. perd. Lukas Butylkinas).

Likus žaisti šiek tiek daugiau nei minutę „Rokiškis“ paprašė pertraukėlės, o likus žaisti 14 sekundžių svečiai vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau sėkmingai apsigynus „Baltija“ šventė jau penktą pergalę šiame sezone.

Visas rungtynes „Baltijos“ vartus gynė Maksimas Ponomarenko, o „Rokiškio“ - Domantas Butkus.

„Baltija“ atliko 34 (9, 10, 15) smūgius į vartus, tuo tarpu „Rokiškis“ - 33 (12, 9, 12). Laimėtų įmetimų statistika taip pat panaši (32 prieš 31), o baudos minučių daugiau užsidirbo „Rokiškis“ (8 prieš 12).

Kitas rungtynes „Baltija“ žais gruodžio 16 ir 17 dienomis, kai į Klaipėdą atvyks daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“. Tuo tarpu „Rokiškis“ gruodžio 17-ą dieną turėtų žaisti pirmąsias namų rungtynes šį sezoną, kai Rokiškio ledo arenoje priims Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.

Per septynias šio sezono rungtynes „Baltija“ yra iškovojusi 14 taškų ir tarp septynių komandų žengia ketvirtoje pozicijoje, tuo tarpu „Rokiškis“ per aštuonis susitikimus iškovojo tik tašką ir yra paskutiniai.