Titulinis » Naujienos » Nervingas Naujosios Vilnios „Orakulo“ ir Kauno „Bizonų“ mūšis baigėsi vilniečių pergale

2018-03-08
Kovo 7 d. Vilniuje ant ledo susitiko vienas kito verti varžovai – Naujosios Vilnios „Orakulas“ ir Kauno „Bizonai“. Kaip ir LRML čempionato pirmajame rate „Orakulas“ priešininkus nugalėjo minimaliu skirtumu - 4:3 (2:1, 0:2, 2:0). „Orakulas“ sugrįžo į aukščiausią turnyrinės lentelės poziciją.

Pirmieji įvarčių sąskaitą atidarė vilniečiai. 5-ąją minutę, po Vytauto Šalengos perdavimo, įvartį pelnė Jurijus Goriančikovas (1:0). Tačiau tą pačią minutę taiklus Tomo Budrausko metimas rezultatą išlygino (1:1). 8-ąją minutę, kai „Orakulas“ gavo galimybę sužaisti daugumoje, Kazimieras Vasilevskis vėl išvedė savo komandą į priekį (2:1).

Antrajame kėlinyje du iš eilės pelnyti Justo Misikonio įvarčiai į priekį išvedė Kauno „Bizonų“ komandą. Pirmąjį įvartį, po Tomo Budrausko perdavimo, Justas Misikonis pelnė 30-ąją minutę (2:2), o antrąjį, kauniečiams žaidžiant daugumoje, jis įmušė 38-ąją minutę (2:3). Perdavimą atliko Sergejus Kiršys.

Paskutinis kėlinys buvo itin intensyvus. Susitelkę „Orakulo“ ledo ritulininkai skubėjo susigrąžinti pranašumą ir vis pavojingesnėmis atakomis bandė kauniečių vartininko Tomo Urbono budrumą. Daugiau nei pusę kėlinio „Bizonai“ gynėsi efektyviai, kol 54-ąją minutę, po Jurijaus Goriančikovo perdavimo, išlyginamąjį įvartį įmušė Nikolajus Sidorovas (3:3). Iki rungtynių pabaigos likus keturioms minutėms „Orakulo“ žaidėjas Vladas Seniut savarankiškai savo komandai pelnė pergalingą įvartį (4:3). Senkant rungtynių laikui Kauno komandai nebeliko nieko kito, kaip pasitelkti šeštąjį aikštės žaidėją, tačiau „Orakulo“ vartų šturmas nebuvo rezultatyvus.