Titulinis » Naujienos » Nesėkmių seriją NHL čempionate D.Zubraus ekipa nutraukė mače su autsaideriu (VIDEO)

2015-02-18
BNS informacija
Dvidešimt antrą pergalę 57-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse - po keturių pralaimėjimų iš eilės - iškovojo tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis bei Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (53 tšk.) klubas.

Antradienį namuose 13,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusią Rytų konferencijos bei absoliučią čempionato autsaiderę Bafalo "Sabres" (16 pergalių ir 41 pralaimėjimas; 36 taškai) komandą.

Per daugiau nei 12 žaidimo minučių (12:17) lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 49 šio sezono rungtynes - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

Įvartį arenos šeimininkams pelnė Patrikas Eliašas (6:18), baudinius realizavo Scottas Gomezas ir Jacobas Josefsonas, o "Devils" vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 24 varžovų metimus.

Įvarčiu svečių, kurie patyrė devynioliktą nesėkmę per 21-erias paskutiniąsias rungtynes, gretose pasižymėjo Tyleris Ennisas (40:27), o "Sabres" vartininko Michalo Neuvirtho sąskaitoje - 34 (17 - per trečiąjį kėlinį ir pratęsimą) atremti arenos šeimininkų metimai.