Titulinis » Naujienos » NHL čempionate - 1900-asis J. Jagro taškas (VIDEO)

NHL čempionate - 1900-asis J. Jagro taškas (VIDEO)

2017-02-16
ELTA informacija
 Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį "Florida Panthers" klubas išvykoje po pratęsimo 6:5 (3:2, 0:1, 2:2; 1:0) nugalėjo "San Jose Shars" komandą.

"Panthers" puolėjas čekas Jaromiras Jagras šiame susitikime atliko rezultatyvų perdavimą ir tapo antruoju ledo ritulininku NHL istorijoje, surinkusiu 1900 taškų. 45-erių metų Čekijos ledo ritulininkas NHL čempionate per 1683 rungtynes yra pelnęs 759 įvarčius ir atlikęs 1141 rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausias visų laikų NHL žaidėjas yra kanadietis Veinas Greckis (Wayne Gretzky, 2857 taškai).

Pergalingą įvartį pratęsime pelnė Džonatanas Huberdo (Jonathan Huberdeau, 62 min.). Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Nikas Bjugstadas (Nick Bjugstad, 6 ir 43) ir Aleksandras Barkovas (8 ir 53), vieną - Jusis Jokinenas (Jussi Jokinen, 5).

"Sharks" gretose du sykius pasižymėjo Džo Pavelskis (Joe Pavelski, 57 ir 60), po vieną - Brentas Bernsas (Brent Burns, 5), Džoelis Vordas (Joel Ward, 16) bei Markas Eduardas Vlasičius (Marc-Edouard Vlasič, 27).

"Panthers" (55 rungt./60 tšk.) Rytų konferencijoje užima 11-ąją vietą, o "Sharks" (58 rungt./74 tšk.) ekipa Vakarų konferencijoje yra trečia.