Titulinis » Naujienos » NHL čempionate - trečioji iš eilės "Devils" ledo ritulininkų su Dainiumi Zubrumi pergalė

2015-02-22
BNS informacija
 Trečią pergalę iš eilė Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (24 pergalės ir 35 pralaimėjimai; 57 tšk.) klubas.

Šeštadienį namuose 15,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai po ypač sėkmingo pirmojo kėlinio - 3:1 (3:0, 0:0, 0:1) - įveikė trisdešimt septintą nesėkmę per 58 mačus patyrusią bei penkioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Karolinos "Hurricanes" (49 taškai) komandą.

Per nepilnas 14 žaidimo minučių (13:50) lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus ir pirmajame kėlinyje (15:43) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 51 šio sezono mačą - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 36 baudos minutės.

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Tuomo Ruutu (10:32), Adamas Henrique'as (12:05) ir Andy'is Greene'as.

"Devils" vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 14 iš 15, o jį pakeitęs Keithas Kinkaidas - visus 17 varžovų metimų.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Jeffas Skinneris (53:56), o "Hurricanes" vartininko Antono Chudobino sąskaitoje -16 atremtų varžovų metimų.