Titulinis » Naujienos » NHL pirmenybių rungtynes D.Zubraus komanda pralaimėjo Vakarų konferencijos autsaideriams (VIDEO)

2015-02-10
BNS informacija
Trisdešimt trečią pralaimėjimą 54-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė vienuoliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (51 tšk.) klubas.

Pirmadienį namuose vos 11,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) nusileido keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos autsaiderei Edmontono "Oilers" (39 taškai) komandai.

Beveik 17 minučių (16:53) aikštelėje praleidęs lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus, bet trečiajame kėlinyje (46:38) gavo 2 baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 46 šio sezono rungtynes - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

Šiame susitikime šeimininkai pirmavo po tikslaus Patriko Eliašo (5:47) smūgio, tačiau dar pirmajame kėlinyje Oscaras Klefbobas (19:24) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje pergalingą įvartį įmušė Nailas Yakupovas (32:45).

"Devils" vartininkas Cory Schneideris atrėmė 22, o "Oilers" vartų sargas Benas Scrivenas - 13 varžovų metimų.