Titulinis » Naujienos » NHL pirmenybių rungtynių "Devils" klubui su Dainiumi Zubrumi nepavyko laimėti ir Vašingtone (VIDEO)

2015-03-27
BNS informacija
 Trečią nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (31 pergalė ir 43 pralaimėjimai; 74 tšk.) klubas.

Ketvirtadienį svečiuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti keturiasdešimtą pergalę per 74 mačus iškovojusios bei septintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Vašingtono "Capitals" (90 taškų) komandos pranašumą.

Per 11 su puse žaidimo minučių (11:34) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 66 šio sezono rungtynes - 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Karlas Alzneris (2:51), Ericas Fehras (21:35) ir Mattas Niskanenas (61:13), o vartininkas Bradenas Holtby'is atrėmė 29 svečių metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Travisas Zajacas (34:41) bei Steve'as Bernieras (59:30), o "Devils" vartininko Cory'io Schneiderio sąskaitoje - 21 atremtas arenos šeimininko metimas.