Titulinis » Naujienos » Norvegijoje lietuviai žaidė nesustabdomai, A. Bosas išplėšė pirmąją komandos pergalę

2019-10-06
Sekmadienis buvo dar viena darbinga diena užsienyje rungtyniaujantiems mūsų šalies ledo ritulininkams, kurie pasižymėjo ne vienu puikiu pasirodymu.

Vokietijos trečioje lygoje („Oberliga“) pirmąją sezono pergalę pagaliau iškovojo „Indians“ klubas su Arnoldu Bosu. Sezoną trimis pralaimėjimais iš eilės pradėjusi komanda nesėkmingą seriją nutraukė ketvirtajame ture po pratęsimo 2:1 švęsdami pergalę prieš „Piranhas“ klubą.

Pirmąjį sezono triumfą atnešė būtent A. Bosas, kuris pratęsime pelnė pergalingą rungtynių įvartį.

Puikų pasirodymą Norvegijos antroje lygoje („1. Divisjon“) surengė „Hasle-Loren“ atstovaujanti lietuvių trijulė – Ilja Četvertakas, Danielius Bogdziulis ir Danielius Nomanovas, kurie sukūrė keturis įvarčius, padėdami iškovoti pergalę po pratęsimo 7:6 prieš „Haugesund“ klubą.

Rungtynių herojumi tapo I. Četvertakas, kuris pelnė ne tik pirmą komandos įvartį, tačiau ir tiksliu smūgiu pratęsime užbaigė rungtynes. Jam tiksliai pratęsime asistavęs D. Bogdziulis taip pat pridėjo įvartį per reguliarųjį rungtynių laiką, o D. Nomanovas pasižymėjo vienu rezultatyviu perdavimu.