Titulinis » Naujienos » Norvegijoje sužaistos ilgiausios pasaulio istorijoje ledo ritulio rungtynės

Norvegijoje sužaistos ilgiausios pasaulio istorijoje ledo ritulio rungtynės

2017-03-13
delfi.lt informacija
 Norvegijoje sužaistas ilgiausios pasaulio istorijoje ledo ritulio rungtynės. Šio šalies aukščiausios lygos („Get-ligaen“) čempionato atkrintamų varžybų etape klubas „Storhamar“ ir Sapsborgo komanda „Sparta“ tam, kad išaiškintų dvikovos nugalėtoją, sekmadienį (kovo 12-ą dieną) žaidė net 8 pratęsimus. Apie tai rašo leidinys „Aftonbladet“.

Pergalę rezultatu 2:1 iškovojo „Storhamar“ komanda. Rungtynės truko 217 minučių ir 14 sekundžių. Mačas, kuris prasidėjo 19 val. baigėsi apie 3 val. nakties pirmadienį vietos laiku. Pergalingą įvartį pelnė Joakimas E. Jensenas.

„Storhamar“ ritulininkai ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2.

Ankstesnis rekordas buvo pasiektas 1936 metų kovo 24-ą dieną.

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynės tarp Detroito klubo „Red Wings“ ir Monrealio ekipos „Canadiens“ truko 176 minutes ir 30 sekundžių.

Ledo ritulininkai tąsyk žaidė 6 pratęsimus.