Titulinis » Naujienos » Nugalėję Vilniaus „Lokius“ Kauno „Bizonai-Bokštelis“ pratęsė pergalių seriją (fotogalerija)

2019-11-01
 Spalio 31 d. vakarą, kol Vilniuje vyko principinė Lietuvos ledo ritulio čempionato kova tarp Vilniaus „Hockey Punks“ ir Kauno „Kaunas Hockey“, Elektrėnuose pečius surėmė LRML čempionato komandos - Kauno „Bizonai-Bokštelis“ ir Vilniaus „Lokiai“. Abu vakaro susitikimai sėkmingesni buvo kauniečiams. „Bizonai-Bokštelis“ šansų vilniečiams nepaliko ir nugalėjo juos rezultatu 9:4 (3:0, 1:2, 5:2). Kauno komandos vartus saugojo Tomas Urbonas, Vilniaus „Lokių“ – Kristupas Pranckietis.

„Bizonų-Bokštelio“ žaidimas įsisiūbavo jau susitikimo pradžioje. Pirmą rezultatyvią ataką kauniečiai surezgė 03:18. Įvartį įmušė Tautvydas Urbonas (1:0, perd. Šarūnas Citavičius). Nepraėjus nė minutei įvartį pelnė Sergejus Kiršys (2:0, perd. Elvinas Kotvickis, Michailas Starkov). 09:54 „Lokių“ vartus pasiekė Dariaus Garlinsko mestas ritulys (3:0, perd. Tautvydas Urbonas, Šarūnas Citavičius).

Antrąjį kėlinį „Lokiai“ ėmė ropštis iš duobės. 25:07 kauniečių vartų puolimas baigėsi pirmuoju Vilniaus komandos rungtynių įvarčiu. Pasižymėjo Andrejus Milevskij (3:1, perd. Denisas Tarasov). Kauniečiams neutralizuoti šį įvartį užteko 23 sekundžių: antrą kartą pasižymėjo Sergejus Kiršys (4:1, perd. Elvinas Kotvickis, Michailas Starkov). „Lokys“ Andrejus Milevskij nenusileido ir 36:30 vėl pelnė įvartį (4:2, perd. Denisas Tarasov, Sergejus Rybakov).

Nepaisant vilniečių pastangų pasivyti varžovus, rezultatyvus trečiasis kėlinys priminė pirmojo kėlinio scenarijų. Gavę progą sužaisti daugumoje kauniečiai neklydo: 40:34 įvartį įmušė Michailas Starkov (5:2, perd. Elvinas Kotvickis, Tomas Budrauskas). 42:05 kauniečių įvarčių sąskaitą papildė Tautvydas Urbonas (6:2, perd. Šarūnas Citavičius). 45:28 nesutramdomas Tautvydas Urbonas apie save priminė trečiąjį kartą (7:2, perd. Tomas Urbonas). 50:43 savo progą išnaudojo Šarūnas Citavičius (8:2, perd. Michailas Starkov, Tomas Budrauskas). „Lokiai“ savo trečią rungtynių įvartį pelnė 52:10, kai ritulį į vartus pasiuntė Tadas Radvila (8:3, perd. Artūras Grigonis, Karolis Rusinas). Likus porai minučių iki susitikimo pabaigos spėjo pasižymėti „bizonas“ Marius Kubilius (9:3, perd. Dainius Tumėnas, Sergejus Kiršys) bei „lokys“ Tadas Radvila (9:4, perd. Artūras Grigonis).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Šarūnas Citavičius („Bizonai-Bokštelis“) ir Tadas Radvila („Lokiai“).