Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ iškovojo ketvirtą pergalę čempionate

„Ober-Haus“ iškovojo ketvirtą pergalę čempionate

2014-12-18
Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) ketvirtą pergalę per dešimt reguliariojo sezono rungtynių iškovojo Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulininkai.

Jie namuose 6:3 (2:2, 2:0, 2:1) nugalėjo vos vieną pergalę per aštuonerias rungtynes iškovojusius Rokiškio „Rokiškis“ ekipą.

Pirmą įvartį rungtynėse pelnė „Rokiškio“ žaidėjas Dominykas Deksnys (5:36) (rez. perd. Antanas Rukšėnas, Tautvydas Urbonas) ir išvedė svečius į priekį - 1:0. Tiesa, nepraėjus nei 2 minutėms „Ober-Haus“ žaidėjas Edvinas Stankevičius (7:56) (rez. perd. Vitalijus Sevruk, Saulius Lynikas) rezultatą išlygino, o dar po keturių minučių Ignas Romaškevičius (12:10) (rez. perd. Vladas Seniut, Artiom Sidorov) pirmą kartą išvedė šimininkus į priekį - 2:1. Kėlinio pabaigoje lygų rezultatą atstatė „Rokiškio“ puolėjas Kasparas Falkas (16:26).

Antrasis kėlinys priklausė vilniečiams. Sužaidus vos 33 antrojo kėlinio sekundes Dominykas Bisturys (20:33) (rez. perd. Patrik Misiuk) sugrąžino minimalią „Ober-Haus“ komandos persvarą, o kėlinio viduryje Patrikas Misiukas (33:49) (rez. perd. Dominykas Bisturys, Gediminas Jadkauskas) įmušė ketvirtąjį šeimininkų įvartį ir pirmą kartą rungtynėse padidino pranašumą iki dviejų - 4:2.

Vilniečiai rungtynių baigtį nulėmė dar iki trečiojo kėlinio vidurio. Iš pradžių Adrianas Nabuursas (44:12) (rez. perd. Saulius Lynikas, Vladas Seniut) įmušė penktą šeimininkų įvartį, o įpusėjus kėliniui Vladas Seniutas (50:33) skirtumą padidino iki keturių - 6:2. Nors netrukus skirtumą iki trijų įvarčių sumažino „Rokiškio“ žaidėjas Simas Sakaitis (53:42) (rez. perd. Šarūnas Citavičius), tačiau pakovoti dėl pergalės Rokiškio ledo ritulininkams nebepavyko.

„Ober-Haus“ su 11 taškų tarp septynių komandų užima penktąją vietą, tuo tarpu „Rokiškio“ ekipa su 3 taškais yra paskutinė - septinta.