Titulinis » naujienos » „Ober-haus“ Kaune įveikė „Laukinius“

„Ober-haus“ Kaune įveikė „Laukinius“

2018-02-18
Kaune, „Akropolio“ ledo aikštėje vasario 14-tą dieną vykusiose LRML rungtynėse vietos “Laukinių“ komanda susitiko su Vilniaus „Ober-haus“ ekipa. Tai antroji šių komandų akistata šiame sezone. Kaip ir pirmąjį kartą vėl stipresni buvo „Ober-haus“ ledo ritulininkai, šį kartą įveikę varžovus rezultatu 4:1 (0:2, 0:1, 1:1).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu. „Laukiniai“ didesnę dalį pirmojo kėlinio sėkmingai kovojo su labiau patyrusiais varžovais demonstruodami drausmingą gynybą ir kurdami pavojingas progas prie vilniečių vartų, tačiau pasiekti įvarčio neleido patikimai žaidęs „Ober-haus“ vartininkas Boleslov Konopackij. Antroje kėlinio pusėje Vilniaus žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po dviejų vienas paskui kitą 16-tą minutę pelnytų įvarčių įsiveržė į priekį 2:0 (15:25 Mantas Žiromskis ir 15:51 Gintautas Bulauka, po Remigijaus Valicko ir Manto Buikos perdavimų).

Antrajame kėlinyje „Ober-haus“ padidino savo atotrūkį iki 3:0 po tikslaus Artūro Blažinsko metimo (35:48, po Remigijaus Valicko perdavimo). Tuo tarpu „Laukiniams“ net ir žaidžiant daugumoje sušvelnint rezultato nesisekė.

Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje „Ober-haus“ puolėjas Saulius Lynikas aktyviais veiksmais puolime privertė prasižengti kauniečius uždirbdamas kiekybinį pranašumą savo komandai ir čia pat tiksliu smūgiu jį realizavo – 4:0 (40:20, po Mariaus Šalomsko ir Rolando Pelanio perdavimų). Besibaigiant rungtynių laikui „Laukinių“ puolėjas Roberts Budahs sušvelnino galutinį rezultatą iki 4:1.

Naudingiausių žaidėjų prizais buvo įvertinti Mantas Žiromskis („Ober-haus“) ir Mindaugas Norkus („Laukiniai“)