Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ laimėjo įtemptą mūšį prieš „Orakulą“

„Ober-Haus“ laimėjo įtemptą mūšį prieš „Orakulą“

2018-02-01
Sausio 31-ąją Vilniuje pečius surėmė dvi stiprios LRML turnyrinės lentelės viršuje esančios Vilniaus komandos. Po įnirtingos kovos pergalės laurus skynė „Ober-Haus“ ledo ritulininkai, nugalėję Naujosios Vilnios „Orakulą“ rezultatu 4:6 (1:0, 2:5, 1:1).

Rungtynių pradžioje komandos tikrino viena kitos jėgas, kol 14-ąją minutę „Ober-Haus“ vartų tinklą pasiekė Jurijaus Goriančikovo sviestas ritulys (1:0). Perdavimą atliko Sergejus Larionovas.

Po pertraukos rungtynių eiga pasikeitė kardinaliai – „Ober-Haus“ per 4 minutes suvarpė „Orakulo“ vartus. Vos ant ledo antrajam kėliniui žengęs Saulius Lynikas pelnė išlyginamąjį įvartį (1:1), nepraėjus minutei ritulį į „Orakulo“ vartus pasiuntė Marius Šalomskas (1:2), 23-iąją minutę po Andriaus Nikolajevo perdavimo taikliai smūgiavo Vytautas Krištopavičius (1:3), o „Ober-Haus“ spurtą užbaigė Remigijaus Valicko tikslus metimas (1:4). Netrukus „Orakulas“ ėmė tirpdyti deficitą: 26-ąją minutę individualų įvartį įmušė Vytautas Šalenga (2:4), o 29-ąją minutę Kazimieras Vasilevskis maksimaliai priartino Naujosios Vilnios „Orakulą“ prie varžovų (3:4). Išaugusi įtampa kelis kartus įžiebė konfliktus tarp priešininkų. 34-ąją minutę „Orakulo“ žaidėjų neatidumas padovanojo oponentams įvartį: „Ober-Haus“ ledo ritulininkams žaidžiant mažumoje nuo varžovų pabėgęs Vytautas Krištopavičius „Ober-Haus“ komandai pelnė individualų įvartį (3:5).

Prasidėjus pirmajai paskutinio kėlinio minutei „Orakulas“ išnaudojo kiekybinį pranašumą: po Nikolajaus Nogtevo perdavimo ritulį į vartus pasiuntė Kazimieras Vasilevskis (4:5). Senkant pagrindiniam rungtynių laikui minimali „Ober-Haus“ persvara kėlė įtampą abiems komandoms. Visgi Naujosios Vilnios komanda antrą kartą neatsakingai sužaidė kiekybinio pranašumo epizodą: didesnis varžovų kiekis aikštėje nesustabdė Sauliaus Lyniko, kuris 57-ąją minutę pelnė paskutinį rungtynių įvartį (4:6).