Titulinis » naujienos » „Ober-Haus“ minimaliu skirtumu nugalėjo „Taurą“

„Ober-Haus“ minimaliu skirtumu nugalėjo „Taurą“

2017-03-31
Kovo 29-ąją vyko intriguojančios rungtynės tarp „Ober-Haus“ ir „Tauro“ ledo ritulio komandų. Ketvirtąją A grupės turnyrinės lentelės vietą užimantys „Ober-Haus“ ledo ritulininkai sulaukė nemenko jaunos Artūro Katulio treniruojamos komandos pasipriešinimo, tačiau nugalėjo rezultatu 7:6 (3:1, 3:3, 1:2).

Pirmojo kėlinio metu „Ober-Haus“ užtikrintai skynėsi kelią link pergalės. 4-ąją minutę ritulį į „Tauro“ vartus pasiuntė Ivanas Reis (1:0), 8-ąją minutę Vladimiras Širšin rezultatą išlygino (1:1). „Ober-Haus“ oponentams išsiveržti į priekį neleido: 15-ąją minutę įvartį pelnė Andrejus Silinas (2:1), o paskutinę kėlinio minutę – Ivanas Reis (3:1).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu Ivano Reis įvarčiu (4:1). Visiškai išsiderinus „Tauro“ žaidimui, 25-ąją minutę į jų vartus taikliai smūgiavo Vytautas Krištopavičius (5:1). Po šio įvarčio sekė „Tauro“ spurtas, kurio metu per šešias minutes „Tauro“ ledo ritulininkai pelnė tris įvarčius ir vėl pasivijo „Ober-Haus“: Jarkko Roytta iš eilės įmušė du įvarčius (5:2, 5:3), o po tikslių komandos draugų perdavimų serijos į „Ober-Haus“ vartus ritulį pasiuntė Mantas Milašauskas (5:4). 35-ąją minutę „Ober-Haus“ žaidėjas Saulius Lynikas atstatė saugų skirtumą (6:4).

Paskutiniajame kėlinyje komandos kovojo į įvartį atsakydamos įvarčiu. Pasinaudojęs žaidimu daugumoje taikliai į „Ober-Haus“ vartus smūgiavo Aidas Ziegoraitis (6:5). Po trijų minučių į šį įvartį atsakė Artūras Blažinskas (7:5). Nuolat motyvuojamas minimalaus skirtumo „Tauras“ spaudė priešininkus, tačiau rungtynių laiko užteko tik šeštajam komandos įvarčiui. Jį, po Irmanto Brogos perdavimo, pelnė Vladimiras Širšin (7:6).

„Ober-Haus“ gretose sužibėjo Ivanas Reis (3 įvarčiai), Andrejus Silinas (1 įvartis, 2 perdavimai), Vytautas Krištopavičius, Artūras Blažinskas, Saulius Lynikas (1 įvartis, 1 perdavimas).

„Tauro“ komandoje geriausi buvo: Vladimiras Širšin (2 įvarčiai, 2 perdavimai), Jarkko Roytta (2 įvarčiai), Aidas Ziegoraitis (1 įvartis, 1 perdavimas), Mantas Milašauskas (1 įvartis), Irmantas Broga (2 perdavimai), Mindaugas Stirna (1 perdavimas).