Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ neužteko jėgų pasipriešinti Kauno „Monstrams“ (FOTO)

„Ober-Haus“ neužteko jėgų pasipriešinti Kauno „Monstrams“ (FOTO)

2017-04-22
Balandžio 19 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ atsakomąsias LRML čempionato rungtynes sužaidė Vilniaus „Ober-Haus“ ir Kauno „Monstrai“. Tvirtu žingsniu link medalių žengiantys „Monstrų“ ledo ritulininkai vilniečius įveikė ir antrąjį kartą (Kaune surengtose rungtynėse „Monstrai“ nugalėjo rezultatu 3:2). Šį kartą jie laimėjo rezultatu 1:4 (0:1, 1:1, 0:2).

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo: 4-ąją rungtynių minutę ritulį į vilniečių vartus pasiuntė Dominykas Rimdeika (0:1). Perdavimą jam atliko Arnas Rutkauskas.

Įpusėjus rungtynių laikui „Ober-Haus“ atsitiesė: po Vytauto Krištopavičiaus tikslaus perdavimo įvartį pelnė Saulius Lynikas (1:1). Tačiau netrukus Pavelo Loginovičiaus dėka Kauno komanda atstatė minimalų skirtumą (1:2).

Paskutiniojo kėlinio metu „Monstrai“ pateisino savo vardą. Pavelo Loginovičiaus „hat-trick‘as“ nulėmė rungtynių baigtį: 46-ąją minutę po Mindaugo Pranskiečio perdavimo kaunietis pelnė dar vieną įvartį (1:3), o trečiasis jo smogtas ritulys „Ober-Haus“ vartus pasiekė 52-ąją minutę (1:4). Baigiantis varžybų laikui ledo ritulininkai dar buvo susikūrę progų pelnyti įvarčius, tačiau jų neišnaudojo.

„Monstrų“ komandoje sužibėjo Pavelas Loginovičius (3 įvarčiai), Dominykas Rimdeika (1 įvartis, 2 perdavimai).

„Ober-Haus“ gretose geriausias buvo Saulius Lynikas (1 įvartis) ir jam asistavęs Vytautas Krištopavičius (1 perdavimas).