Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ nusileido Vilniaus „Lokiams“

„Ober-Haus“ nusileido Vilniaus „Lokiams“

2018-01-20
Sausio 18-ąją Vilniuje „Lokiai“ atsilygino „Ober-Haus“ komandai už skriaudą pralaimėjus pirmojo rato rungtynes. Šįkart „Lokiai“ rezultatu 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) nugalėjo negausų „Ober-Haus“ žaidėjų sąstatą.
Pirmasis vartų tinklą pasiekė „Lokių“ mestas ritulys: 15-ąją minutę po Sergejaus Rybakovo perdavimo metimą atliko Edgaras Jašinas (0:1).

Antrajame kėlinyje „Lokiai“ pateikė dar vieną savo varžovams nemalonią staigmeną: 25-ąją minutę žaidžiant mažumoje „lokys“ Edgaras Jašinas pelnė antrą įvartį (0:2). Jam vėl talkino Sergejus Rybakovas. Vilniaus „Ober-Haus“ buvo bejėgė ir 30-ąją rungtynių minutę, kai gavęs ritulį iš Edgaro Jašino įvartį įmušė Viačeslavas Ten (0:3). Baigiantis kėliniui „Ober-Haus“ bandė reabilituotis. 37-ąją minutę link „Lokių“ vartų prasiveržęs Vadimas Kozlovas atliko galingą taiklų smūgį (1:3). Perdavimas – iš Artūro Gudanec. Praėjus minutei, po Sauliaus Lyniko perdavimo Vytauto Krištopavičiaus pelnytas įvartis maksimaliai priartino „Ober-Haus“ komandą prie „Lokių“ (2:3).

Trapus įvarčių skirtumas abiems komandoms kėlė įtampą viso trečiojo kėlinio metu. Edgaro Jašino ir Sergejaus Rybakovo tandemas ir toliau buvo nesustabdomas. 48-ąją minutę Edgaras Jašinas realizavo savo „hat trick‘ą“: jo smogtas ritulys tikslą pasiekė trečiąjį kartą (2:4). 50-ąją minutę padėtį paaštrino „Ober-Haus“ žaidėjo Ivano Reis įvartis (3:4), tačiau prisivyti priešininkus „Ober-Haus“ komandai laiko neužteko.

Vilniaus „Lokių“ komandoje geriausi buvo Edgaras Jašinas (3 įvarčiai, 1 perdavimas), Sergejus Rybakovas (3 perdavimai), Viačeslavas Ten (1 įvartis).

Vilniaus „Ober-Haus“ gretose pasižymėjo Vadimas Kozlovas, Vytautas Krištopavičius, Ivanas Reis (1 įvartis), Artūras Gudanec, Saulius Lynikas (1 perdavimas).

Komentuoti

To ????, 2018-01-22 22:11:36
I rasoma teksta cia nereikia kreipti demesio. Jei geriausias zaidejas pagal teksta yra tas, kuris atliko viena perdavima, tai gynejas arba vartininkas geriausiu gali niekada ir netapti.