Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ palaužė „Geležinio Vilko U80“ pasipriešinimą

„Ober-Haus“ palaužė „Geležinio Vilko U80“ pasipriešinimą

2017-05-05
Gegužės 4-ąją Vilniuje sužaistos dar vienos LRML čempionato rungtynės. Kova vyko tarp patyrusios „Ober-Haus“ komandos ir sėkmingai šį sezoną debiutavusios „Geležinio Vilko U80“ ledo ritulio komandos. „Ober-Haus“ oponentus įveikė rezultatu 2:0 (0:0, 1:0. 1:0) ir užėmė 5-ąją čempionato vietą, tuo tarpu „Geležinis Vilkas U80“ turėjo tenkintis 6-ąja pozicija. „Ober-Haus“ vartus saugojo Martinas Petiul, „Geležinio Vilko U80“ vartų sargas buvo Boleslavas Konopackij.

Pirmojo kėlinio metu nė viena iš komandų įvarčių nepelnė. Abu varžovai po kartą buvo bausti už nesugebėjimą susiskaičiuoti savo aikštės žaidėjų, tačiau nei „Ober-Haus“, nei „Geležinio Vilko U80“ žaidimas daugumoje nebuvo rezultatyvus.

Antrojo kėlinio kova baigėsi vieninteliu 24-ąją minutę „Ober-Haus“ gynėjo Dominyko Griniaus pelnytu įvarčiu (1:0). Perdavimą jam atliko Saulius Lynikas.

Rungtynių galutinį rezultatą nulėmė „Geležinio Vilko U80“ žaidėjo Martyno Paškonio klaida. Pasinaudojęs „Ober-Haus“ ledo ritulininkų kiekybine persvara 52-ąją minutę į varžovų vartus ritulį pasiuntė Artūras Blažinskas (2:0). Jam asistavo Arūnas Grinius. Likusį rungtynių laiką „Geležinio Vilko U80“ pastangos pasivyti priešininkus ar bent pelnyti garbės įvartį buvo bevaisės.

„Ober-Haus“ komandoje geriausi buvo: Dominykas Grinius, Artūras Blažinskas (1 įvartis), Saulius Lynikas ir Arūnas Grinius (1 perdavimas).