Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ suklupo prieš „Fenikso“ atkaklumą (fotogalerija)

„Ober-Haus“ suklupo prieš „Fenikso“ atkaklumą (fotogalerija)

2019-02-21
Vasario 20 d. pergalių ištroškęs Vilniaus „Feniksas“ įveikė vieną stipriausių LRML čempionato komandų – Vilniaus „Ober-Haus“. Priešininkų neįvertinę „Ober-Haus“ ledo ritulininkai pralaimėjo rezultatu 3:5 (3:2, 0:1, 0:2).

„Ober-Haus“ spurtas rungtynių pradžioje nenustebino: per 5 minutes komanda pelnė tris įvarčius be atsako. 6-osios minutės įvarčio autorius – Mantas Buika (1:0), 9-ąją minutę taikliai smūgiavo Gintautas Bulauka (2:0), 10-ąją – Saulius Lynikas (3:0). „Ober-Haus“ atsako iš „Fenikso“ stovyklos sulaukė 13-ąją minutę, kai ritulį į vartus pasiuntė Justinas Račka (3:1). Kėlinio pabaigoje Povilo Jansono tiesiai į vartų tinklą sviestas ritulys sumažino „Ober-Haus“ pranašumą iki minimalaus (3:2).

Antrajame kėlinyje rezultatas tapo lygus. Išlyginamąjį įvartį įmušė „Fenikso“ žaidėjas Giedrius Misiūnas (3:3).

Pranašumą iššvaistę „Ober-Haus“ žaidėjai paskutiniame kėlinyje gavo rimtą „Fenikso“ atkirtį. 43-iąją minutę netikėtai sau pačiam ritulį į vartus pasiuntė „Fenikso“ atstovas Jevgenij Rudenko (3:4). 56-ąją minutę „Ober-Haus“ vartininką nuginklavo Paulius Čegis (3:5). „Fenikso“ dominavimas privertė „Ober-Haus“ imtis drastiškų priemonių ir likusias susitikimo minutes „Ober-Haus“ ledo ritulininkai šturmavo varžovų vartus šešiese. Tačiau pavyzdingas „Fenikso“ gynėjų ir vartininko darbas priešininkams nepaliko jokių šansų.

A va, 2019-02-24 21:03:34
Bizonai baige varzybas, o cia tai ivykis. Turejo bent jai trecio viduryje i rubine pabegti. :)
To to to, 2019-02-23 07:49:38
Tu pats ir atsakei i ši klausima
To to to, 2019-02-22 16:27:47
Rezultatas tada buvo lokiu naudai, o iseita buvo po to, kai bizonai nusprende kad pazeista melyna linija. Tai dar nereiske ivarcio. Ar cia dabar apelioji i tai, kad imetus su ranka saiba i vartus, ivartis turi buti iskaitytas?
To to to, 2019-02-22 15:29:04
Bizonai patis išejo iš aikštes del labai xujovo Bulaukos teisejavimo o ne apsiloše Lokiai.
To toto, 2019-02-22 14:39:25
Pagarba Edikui, tikrai saunu kai jis zaidzia. Bet jis ir pats pripazista, kad siandien jo lygis yra vasaros lyga. O megeju lyga lyginant su pernai dar uzdejo. Pirmaujancios komandos tikrai pasistiprino, o zemiausios jau irgi ne vieni vartai - va orakulas taura apsilose tik 4-1, lokiai apsilose bizonus, feniksas aplose oberhousa, o ir pvz kas galejo patiketi, kad trakai bus tik 6-ti.
kur gi jie, 2019-02-22 14:20:45
Vartininkai kur dingo Jukna,Kirjakas,Vilius barzda,JURA kosmonautas,ir kiti.Turbut vartininko darbas ne cukrus?
Visiems kolegoms, 2019-02-22 13:59:01
Labai gerai pazistu Edika zmogus prie amziu po sunkiu traumu irgi neabejoju kad jis savo irodis su pagarba jam.
toto kolega, 2019-02-22 13:45:59
Negalvoju kad sio metu Kaminskas ar dar kaskoks geresnis uz Edika neskaicioju Boleslova ir Pranskieti ne Stankievicio diena turbut buvo jis dar savo irodis neabejoju.
To kolega, 2019-02-22 12:58:17
O ka jis sugadino? Komandos vadovas pats nori zaisti su tokiu vartininku, uzkerta kelia zaisti bent siek tiek geresnems ir yra kaip yra. Atidarykite Andriui Kaminskui galimybe zaisti, gal dar koks atsiras, kuris nores zaisti ir visi busite patenkinti.