Titulinis » Naujienos » „Orakulas“ įveikė „Lokius“

„Orakulas“ įveikė „Lokius“

2016-12-09
Gruodžio 7-osios vakarą Vilniuje varžėsi dar dvi LRML čempionato komandos. Ant ledo susitiko „Lokiai“ ir „Orakulas“. „Orakulas“ varžovus nugalėjo rezultatu 1:5 (0:0, 1:3, 0:2).

Pirmojo kėlinio metu abi komandos žaidė gana drausmingai (vienintelis ant baudų suolelio dviems minutėms „prisėdo“ „Lokių“ žaidėjas). Nors „Orakulas“ gynėsi nepriekaištingai, „Lokių“ puolėjai buvo susikūrę palankių progų pelnyti įvarčius, tik jų iki galo neišnaudojo. Ledo ritulininkai aikštę pertraukai paliko nepelnę įvarčių.

Antrąjį kėlinį komandos žaidė aktyviau, įtampa augo. Pirmasis rungtynių įvartis pelnytas 31-ąją minutę: į „Lokių“ vartus įskriejo Dariaus Tovianskij mestas ritulys. Netrukus savo įvarčių sąskaitą atidarė ir „Lokiai“: po Miroslovo Stankevičiaus perdavimo į varžovų vartus taikliai smūgiavo Viačeslavas Tenas (1:1). „Orakulas“ varžovus ėmė spausti stipriau. To rezultatas – per dvi minutes Nikolajaus Sidorovo pelnyti du įvarčiai (1:3).

„Lokių“ komanda bandė taisyti situaciją trečiajam kėliniui pakeisdama vartininką (Tadeuš Rinkevičius). Visgi po keletos atremtų atakų jo saugomuose vartuose atsiduria ritulys: tiksliai smūgiuoja „Orakulo“ žaidėjas Domantas Varnys (1:4). Paskutiniojo kėlinio pabaigoje pirmaujančiai komandai žaidžiant mažumoje paskutinį rungtynių įvartį pelnė „Orakulo“ puolėjas Stanislovas Paliukėnas (1:5).

„Orakulo“ gretose geriausi buvo: Nikolajus Sidorovas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Stanislovas Paliukėnas (1 įvartis, 1 perdavimas), Darius Tovianskij, Domantas Varnys (1 įvartis), Artūras Adomavičius, Sergejus Filipovičius (1 perdavimas).

„Lokių“ komandoje pasižymėjo Viačeslavas Tenas (1 įvartis) ir Miroslovas Stankevičius (1 perdavimas).