Titulinis » Naujienos » „Orakulas“ svariu skirtumu nugalėjo „Lokius“

„Orakulas“ svariu skirtumu nugalėjo „Lokius“

2017-02-09
Vasario 8 d. sužaistos LRML čempionato 2-ojo rato rungtynės tarp „Orakulo“ ir „Lokių“. Rezultatu 12:1 (2:0, 2:1, 8:0) nugalėjo Naujosios Vilnios „Orakulo“ ledo ritulininkai, užimantys antrąją A grupės turnyrinės lentelės poziciją.

Pirmąjį įvartį praėjus 3 minutėms nuo rungtynių pradžios pelnė „Orakulo“ žaidėjas Vladas Seniut (po Artūro Adomavičiaus perdavimo). „Lokiai“ įvarčiams turėjo progų – pirmojo kėlinio metu įvartį pelnęs Vladas Seniut baudų suolelį šildė net 3 kartus po 2 minutes. Tačiau „Orakulas“ sėkmingai apgynė savo vartus. Baigiantis pirmajam kėliniui „Lokių“ vartininkas Eduardas Stankevičius nesulaikė dar vieno varžovų mesto ritulio. Šįkart tiksliai smūgiavo Aleksandras Gordinas (2:0).

Antrojo kėlinio metu „Lokiai“ pelnė paguodos įvartį: 31-ąją minutę ritulį į „Orakulo“ vartus pasiuntė vienas aktyviausių „Lokių“ žaidėjų – Viačeslavas Ten (2:1). Visgi „Lokiams“ sėkmė nusišypsojo tik trumpam. Netrukus jų vartus rezultatyviai atakavo Vladas Seniut (3:1) ir Kazimieras Vasilevskis (4:1).

Trečiajame kėlinyje „Orakulas“ savęs nevaržė: kol „Lokiai“ ieškojo efektyvios gynybinės taktikos, „Orakulo“ žaidėjai, lydimi triukšmingo savo fanų palaikymo, tiksliais smūgiais varpė varžovų vartus (8 įvarčiai).

„Orakulo“ gretose geriausi buvo: Aleksandras Gordinas (4 įvarčiai, 1 perdavimas), Nikolajus Sidorovas (1 įvartis, 5 perdavimai), Vladas Seniut (2 įvarčiai), Artūras Adomavičius, Kazimieras Vasilevskis, Vytautas Šalenga (1 įvartis, 1 perdavimas), Domantas Varnys, Darius Tovianskij (1 įvartis) ir Sergejus Filipovičius (1 perdavimas).

Prie „Lokių“ garbės įvarčio prisidėjo Viačeslavas Ten (1 įvartis) ir Sergejus Rybakovas (1 perdavimas).