Titulinis » Naujienos » ORKL pirmąjį ratą baigė be pralaimėjimų. Ar pavyks tą patį padaryti ir Hockey Punks? LRML savaitės apžvalga

2015-12-10
 Pirmąjame LRML  čempionato rate liko sužaisti keleta rungtynių, tačiau jų baigtis negali pakeisti nė vieno iš grupių  lyderių, nors kitas vietas užimančios komandos gali susikeiti vietomis.  Trumpai apžvelkime praeitos savaitės varžybas.  Tiek A, tiek ir B grupėse buvo sužaista po dvejas rungtynes. Tiek A, tiek ir B grupėse žiūrovai galėjo pasimėgauti įvarčių gausa.

B grupės lyderiai ORKL ledo ritulininkai namuose priėmė ambicingus čempionato debiutantus Elektrėnų „Sporto Centro“ vyrus.   ORKL komanda šiuo metu yra vienvaldė grupės lyderė, tačiau elektrėniškiai, nepaisydami  debiutanto statuso taipogi labai kovingai  rinkosi pergalės ir prieš akistatą su vilniečiais dalijosi antrą-trečią vietą grupėje. Deja lauktos intrigos žiūrovams išvysti neteko. Pergalės pamatus ORKL pasidėjo jau pirmame kėlinyje įmušę tris įvarčius be atsako.  Antrąjį kėlinį vilniečiai laimėjo 5:2, o trečiajį 6:1. Bendras rezultatas- 14:3 ORKL komandos naudai. Net keturis įvarčius ir vieną rezultatyvų perdavimą ORKL gretose atliko Domantas Varnys #63.

Kitose tos pačios grupės rungtynėse susitiko ketvirtoje grupės vietoje esantys Vilniaus „Meteoro“ ledo ritulininkai ir didelių planų turintys Kauno „Monstrų“ žaidėjai. Savo pranašumą kauniečiai įrodė be vargo, nors pirmąjame kėlinyje vilniečiams ir buvo pavykę sukurti šiokią tokią intrigos iliuziją, kai pralaiminėdami net trimis- „Meteoro“ vyrai įmušė atsakomąjį  įvartį. Deja, antrajame kėlinyje ritulys skrodė tik namų šeimininkų vartų tinklelį, dar penki įvarčiai palaidojo visas vilniečių viltis. Ir nors trečiajame kėlinyje jiems net dukart pavyko įkąsti ant laurų prisnūdusiems „Monstrams“, galutinei rungtynių baigčiai tai jokios įtakos nebepadarė, „Monstrai“  nugalėjo rezultatu 8:3 ( 3:1; 5:0; 0:2 ).

A grupėje taipogi viskas vyko gana nuspėjamai. Nors Vilniaus „Vilkai“ pirmieji įmušė įvartį rungtynėse su antroje vietoje esančiais „Galvės“ ledo ritulininkais, tai buvo viskas kas galėjo pažadinti nuobodžiaujantį žiūrovą. Trakų komanda be gailesčio įvarčių volu pervažiavo vilniečius ir pasibaigus rungtynėms tablo degė skaičius 13:1 (  5:1; 6:0; 2:0 ) „Galvės“ naudai. Net keturis įvarčius ir du rezultatyvius perdavimus šiose rungtynėse atliko trakiškis Rokas Parangovskis #21.

Na ir paskutinėse rungtynėse susitiko daugiamętę tarpusavio dvikovų patirtį turinčios “Hockey Punks” bei  “Ober-Haus” komandos. “Oberis”  stengėsi, tačiau trumpas atsarginių suoliukas ir veržlus varžovų žaidimas neleido jiems pasiekti pergalės. Tiesa, po pirmojo kėlinio “pankai” pralaiminėjo 0:1, tačiau teisingi taktiniai sprendimai bei ryžtas nugalėti netruko išvesti “Hockey Punks” į priekį, antąjame kėlinyje net triskart priverčiant varžovus traukti ritulį iš savųjų vartų tinklo. Trečiajame kėlinyje “pankai“ taipogi buvo pranašesni, galutiniame rezultate pasiekę pergalę rezultatu 5:2 ( 0:1; 3:0; 2:1 ).